Захисник збірної Австралії та місцевого клубу "Сідней" 18-річний Антон Млінарич приїде на перегляд у київське "Динамо".
"Біло-сині" зацікавлені в переході гравця юнацької збірної Австралії, пише Тhe World Game.
Видання повідомляє, що такий варіант "Динамо" запропонував колишній гравець киян Мілош Нінкович, який виступає за "Сідней". Він впевнений, що для молодого захисника це хороший варіант розвитку.
Млінарич має провести в розташуванні "Динамо" другу половину жовтня і листопад. Якщо справить враження, після цього зможе підписати з киянами повноцінний контракт.
"Сідней" погодився відпустити футболіста до Києва і звернувся до уряду Австралії з проханням видати Антону дозвіл на подорож до Східної Європи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голкіпер "Динамо" епічно зганьбився у матчі з "Рухом"
Антон Млінаріч має австралійське громадянство, але в нього є хорватське коріння. Він ще не дебютував за першу команду "Сіднея". За юнацьку збірну Австралії U-17 центральний оборонець провів 4 матчі на Кубку світу-2019.




















Коментарі