понеділок, 03 вересня 2012 09:55

У четвертий день Паралімпіади українці завоювали 11 медалей

Четвертий день Паралімпіади подарував нашим спортсменам безліч медалей всіх видів проби.

За підсумками четвертого дня змагань Україна відзначилася завоюванням 4 золотих, 2 срібних і 5 бронзових медалей. Всього ж на рахунку нашої збірної 13 золотих, 8 срібних та 12 бронзових медалей.

ЗОЛОТО

У легкій атлетиці Марія Помазан після розчарування зі змаганнями з метання диска (нагадаємо, що нашій спортсменці при повному стадіоні вручили золоту медаль, а потім рішенням суддів відібрали її і дали срібну) сьогодні виступила просто чудово, перемігши в штовханні ядра з світовим рекордом.

Другу золоту медаль дня завоювала наша Алла Лисенко в академічному веслуванні серед одинаків.

Нарешті свою першу золоту медаль завоював наш плавець Євген Богодайко. 18-річний українець вже двічі зупинявся за крок від медалі вищої проби, і ось 200 метрів комплексом виявилися для нього переможними.

Четверту золоту медаль завоював на дистанції 100 метрів на спині плавець Дмитро Залевський.

СРІБЛО

Ще один плавець відзначився сьогодні срібною медаллю. Українець Дмитро Виноградець на дистанції 150 метрів комплексом показав другий результат.

А в легкій атлетиці метальник диска Василь Лещинський у другій спробі показав результат, який дозволив йому посісти друге місце і завоювати срібну медаль.

БРОНЗА

Легкоатлет Роман Павлик показав третій результат в забігу на 100 метрів і завоював бронзу.

У бігу на 100 метрів, тільки серед жінок, з третім результатом прибігла Оксана Ботурчук.

Також бронзову медаль завоювала у веслуванні наша парна змішана четвірка.

В том самому запливі, де виграв Залевський, інший наш плавець Віктор Смирнов посів третє місце і отримав бронзову медаль.

Ще одне третє місце розіграли між собою в настільному тенісі двоє українців. Михайло Попов виявився сильнішим за Максима Ніколенка та завоював бронзову медаль.

Зараз ви читаєте новину «У четвертий день Паралімпіади українці завоювали 11 медалей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua