неділя, 02 вересня 2012 11:38

Паралімпіада. Третій день змагань приніс Україні шість медалей

Українці за три дні Паралімпіади завоювали 22 медалі ФОТО: profi-forex.org

Третій день Паралімпіади подарував нашим спортсменам безліч медалей всіх видів проби.

За підсумками третього дня змагань Україна відзначилася завоюванням 3 золотих, 1 срібної та 2 бронзових медалей. Всього ж на рахунку нашої збірної 9 золотих, 6 срібних та 7 бронзових медалей.

Золото

Перше золото дня завоював стрілець Василь Ковальчук у вправі R5 (стрільба з пневматичної гвинтівки в позиції лежачи), перестрілявши француза Рафаеля Вольтца і британця Джеймса Бевіса.

Легкоатлет Юрій Царюк виграв забіг на 100 метрів з регіональним рекордом. У фінальному забігу він показав результат 12.62 секунди і випередив південноафриканця Тебохо Мокгалагаді і китайця Хінхана Фу.

Ще один українець відзначився золотою медаллю в плаванні. Андрій Калина у запливі на 100 метрів брасом очікувано показав кращий результат і став паралімпійським чемпіоном.

Срібло

У жіночому плаванні срібну медаль на дистанції 100 метрів брасом виборола українка Оксана Хрульов. У фінальному запливі вона лише кількома секундами поступилася паралімпійській чемпіонці Джесіці Лонг.

Бронза

Легкоатлетка Інна Стрижак другий день поспіль виграє медаль. На цей раз вона стала третьою в бігу на 100 метрів.

У чоловічому плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем Олексій Федина здобув бронзову медаль. У фінальному запливі він прийшов третім. Переможцем став південноафриканець Чарльз Боувер.

Зараз ви читаєте новину «Паралімпіада. Третій день змагань приніс Україні шість медалей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua