субота, 11 вересня 2021 19:24

У чемпіонському стилі: чому "Динамо" перемогло "Металіст-1925"

Віктор Циганков виступає за першу команду "Динамо" із 2016 року. Фото: ФК "Динамо"

У матчі сьомого туру чемпіонату України "Динамо" в гостях перемогло "Металіст-1925" - 2:0.

Що потрібно знати про матч в Харкові?

Кадрові проблеми "Динамо". Через дискваліфікацію поза грою був Микола Шапаренко. Віталія Буяльський пропускав гру через травму.

Перевага гостей. Команда Мірчі Луческу мала ігрову та територіальну перевагу над суперником.

Складне суддівство. Арбітр матчу Максим Козиряцький мав всі підстави вилучити форварда господарів Марлісона. Не зарахував гол Кендзьори, та зарахував забитий м'яч Гармаша після перегляду відеоповтору.

Чемпіонський стиль. "Динамо" невиразно провело перший тайм, а після перерви відразу вирішило долю поєдинку. В подібному стилі кияни здобували минулого сезону, коли стали чемпіонами.

Слабка гри Богдна Лєднева

Гра до забитого м'яча. Після пропущеного м'яча господарі повністю розвалилися. Команда Луческу мала всі можливість доводити справу до розгрому.

Лєднев не скористався своїм шансом. Через травму Буяльського півзахисник динамівців отримав свій шанс, але у перерві був замінений через слабку гру.

Третій гол Циганкова. Лідер киян в останніх трьох матах забив чотири голи.

Слабка форма Вербича. Колишній лідер "Динамо" вийшов на заміну в другому таймі, але нічого не показав.

"Динамо" після семи турів набрало 19 очок та очолює турніру таблицю УПЛ.

14 вересня команда Мірчі Луческу зіграє в першому турі ЛЧ проти "Бенфіки". Гра розпочнеться о 22:00. Звіт про гру читайте на нашому сайті.

18 вересня динамівці зіграють у матчі восьмого туру УПЛ проти "Олександрії". Початок гри о 19:30.

Зараз ви читаєте новину «У чемпіонському стилі: чому "Динамо" перемогло "Металіст-1925"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua