вівторок, 20 листопада 2018 19:03

Туреччина - Україна 0:0. Суперники зіграли в "суху" нічию

Голкіпер Лунін отримав шанс проявити себе в збірній України. Фото: ukrinform.ua

В Антальї відбудеться товариський матч збірних Туреччини та України. Початок - о 19:30.

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію гри.

Зустріч обслуговуватиме бригада арбітрів із Косово. Головний рефері - Гьонц Нуза, його асистенти - Фатлум Беріша, Бухар Селімай.

Четвертий арбітр - Бешфорт Косумі.

Матчі за участю українських клубів і збірних дана бригада арбітрів не обслуговувала.

У попередньому поєдинку суперників у Харкові підопічні Андрія Шевченка здолали суперника з рахунком 2:0. Дубль в активі Андрія Ярмоленка.

Останній матч Україна зіграла в Лізі націй зі Словаччиною, якій поступилася - 1:4. Турки свою останню зустріч провели зі Швецією, яка мінімально перемогла підопічних Мірчі Луческу - 1:0.

Напередодні протистояння в збірній України відбулися кадрові перестановки: замість Сергія Кривцова, який отримав травму, в команду був довикликаний центральний захисник "Зорі" Олександр Сваток.

Стартові склади:

Туреччина: Болат - Мулдур, Айхан, Сеюнджю, Байрам - Кахвечі, Йокушлу - Ундер, Озьякуп, Маллі - Унал

Запасні: Киринтили, Коджук, Ертугрул, Демірал, Гюрлер, Тосун, Караман, Кара, Челік, Текдемір, Топал, Сербест

Україна: Лунін - Караваєв, Матвієнко, Пластун, Миколенко - Зінченко, Макаренко, Шапаренко - Коноплянка, Циганков, Коваленко

Запасні: Бойко, П'ятов, Болбат, Борячук, Сваток, Малиновський, Швед, Буяльський

Перший тайм

2' Момент у Туреччини: після подачі у штрафний майданчик з лівого флангу і боротьби Унала з Матвієнком м'яч пройшов поруч зі стійкою.

4' Коноплянка змістився в центр і наважився на удар з дальньої відстані - вище воріт.

6' Лікарі надали допомогу Коноплянці, в якого з носа пішла кров. Капітан збірної України продовжив гру.

9' Після передачі з правого флангу Маллі отримав м'яч на куті штрафного і другим дотиком пробив метрів з 16 - мимо воріт.

11' Циганков роізграв кутовий з Шапаренком, той віддав на Коноплянку, навіс якого в штрафний ударом головою завершив Пластун - забракло влучності.

15' Маллі відпасував у штрафний, де Озьякуп пробив зльоту - невдало.

18' Коваленко після передачі Миколенка наніс перший удар по воротам - мимо.

23' Байрам пробив з лівого флангу метрів з 22 - повз ворота.

24' Момент в України! Коваленко віддав гострий пас у штрафний на Циганкова, удар якого голкіпер відбив ногами.

26' Зінченко пробив передніми "ножицями" метрів з 16 - далеко від воріт.

34' Шапаренко опинився на газоні після грубої гри з боку суперника - після паузи півзахисник продовжив гру.

36' Шапаренко отримав жовту картку за затримку Маллі.

42' Маллі пробив по воротам з меж штрафного - Пластун зреагував на це і відбив м'яч.

42' М'яч побував у воротах збірної України, але арбітр зафіксував фол Унала проти Пластуна і відмінив гол.

Перерва

Другий тайм

46' Заміна у збірної України: замість Шапаренка вийшов Малиновський.

46' Заміни у збірної Туреччини: замість Унала і Озьякупа вийшли Тосун і Гюрлер.

47' Коноплянка після пасу Караваєва зробив перший удар у другому таймі - удар вийшов несильним і не створив проблем для турків.

48' Кахвечі отримав попередження за фол проти Коноплянки.

50' Момент у Туреччини: Ундер пробив без перешкод метрів з 11 - Лунін врятував свою команду.

55' Сердар пробив метрів з 22 - в руки голкіперу.

56' Коноплянка "вистрілив" з-за меж штрафного - повз ворота.

56' Тосун пробив метрів з 12 - Пластун заблокував удар.

60' Малиновський пробив зі штрафного метрів з 28 - м'яч влучив у "стінку".

61' М'яч знову опинився у воротах збірної України - арбітр знову відмінив гол через офсайд у турків.

63' Заміна у збірної України: замість Коноплянки вийшов Болбат.

69' Малиновський замість подачі вирішив пробити зі штрафного - воротар зафіксував м'яч.

77' Заміна у збірної України: замість Циганкова вийшов Швед. Гравець "Карпат" дебютував за нашу національну команду.

79' Ундер пробив метрів з 20 - вище воріт.

83' Заміна у збірної України: замість Макаренка вийшов Буяльський.

85' Заміна у збірної України: замість Коваленка вийшов Борячук.

87' Швед отримав "гірчичник" за фол проти захисника.

Арбітр додав 4 хвилини.

Кінець матчу

Матч із Туреччиною стане для збірної України заключним у нинішньому році.

Зараз ви читаєте новину «Туреччина - Україна 0:0. Суперники зіграли в "суху" нічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua