середа, 15 липня 2009 18:49

Тур де Франс. Кавендіш виграв четверту гонку велобагатоденки

Британець Марк Кавендіш з команди Team Columbia здобув четверту перемогу на етапах велобагатоденки "Тур де Франс". Цього разу він першим проїхав 192 кілометри 11-го етапу між Ватаном і Сент-Фаржо.

Головною подією гонки став масштабний "завал", в якому постраждало декілька гонщиків. Змагання довелося навіть зупинити на деякий час.

Відразу за Кавендішем фінішував вчорашній "бронзовий" призер американець Тайлер Фаррар з Garmin-Slipstream. Третім приїхав представник Francaise des jeuxt білорус Євген Хуторовіч.

Жовту майку лідера зберіг італієць Ріналдо Ночентіні.

Завтра гонщикам доведеться подолати 211 кілометрів між містами Тоннер і Віттель.

"Тур де Франс", 11-й етап, Ватан - Сент-Фаржо, 192 км.

1. Марк Кавендіш (Австралія, Team Columbia) - 4.46,43

2. Тайлер Фаррар (США, Garmin-Slipstream) - той же час

3. Євген Хуторовіч (Білорусь, Francaise des jeuxt)

...46. Ярослав Попович (Україна, Astana). 78. Володимир Густов (Україна, Cervelo Test Team)

"Тур де Франс", загальний залік після 11-го етапу

1. Ріналдо Ночентіні (Італія, AG2R La Mondiale) - 43.28,59

2. Альберто Контадор (Іспанія, Astana) - 0,06

3. Ленс Армстронг (США, Astana) - 0,08

4. Леві Лайфаймер (США, Astana) - 0,39

...23. Ярослав Попович (Україна, Astana) - 4,20. 45. Володимир Густов (Україна, Cervelo Test Team) - 14,37

За матеріалами Турнір, Letour

Зараз ви читаєте новину «Тур де Франс. Кавендіш виграв четверту гонку велобагатоденки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua