четвер, 18 квітня 2019 00:20

Тоттенгем і Ліверпуль вийшли до півфіналу Ліги чемпіонів

Сон забив двічі

"Манчестер Сіті" виграв повторну гру чвертьфіналу Ліги чемпіонів у Тоттенгема – 4:3, але вибув із турніру. Перша гра закінчилася з рахунком – 1:0 на користь лондонського клубу.

"Сіті" першим відкрив рахунок, але згодом двічі пропустив. Утім вже на 11 хвилині рахунок був – 2:2. А вже в середині другого тайму "Манчестер" був попереду з потрібним рахунком – 4:2.

Переломним став третій м'яч гостей, який забив Льоренте. Судді довго вагалися чи зараховувати його, підозрюючи гру рукою Згодом таки ухвалили рішення на користь "Тоттенгема" – 4:3.

Останній гол "Сіті" забив у доданий час, але система VAR зафіксувала офсайд у Агуеро.

В іншому матчі дня "Ліверпуль" розтрощив в гостях "Порту" – 4:1.

У півфіналах зустрінуться "Барселона" – "Ліверпуль" і "Аякс" – "Тоттенгем".

Зараз ви читаєте новину «Тоттенгем і Ліверпуль вийшли до півфіналу Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua