середа, 17 квітня 2019 00:23

"Аякс" здолав "Ювентус", Мессі розібрався з "Манчестер Юнайтед"

Аякс вибив чергового фаворита турніру

Амстердамський "Аякс" переміг у Турині місцевий "Ювентус" – 2:1 і вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів.

Рахунок у матчі в середині першого тайму відкрив Кріштіано Роналду, скориставшись зіткненням двох захисників голландців.

Але за кілька хвилин "Аякс" відновив рівновагу. Ван Де Бек після рикошету вийшов сам на сам із Щенсни і холоднокровно пробив у дальній нижній кут – 1:1.

У другому таймі перевага "Аякса" стала ще більш помітною. Італійці пропустили кілька контратак, але їх виручив голкіпер Щенсни. Однак він нічого не зміг вдіяти з ударом головою Де Лігта на 67 хвилині – 1:2.

"Ювентус" спробував притиснути гостей до їхніх воріт, але був ближчим до того аби пропустити третій м'яч аніж зрівняти рахунок – 1:2 перемога "Аякса".

У другому матчі чвертьфіналу інтригу вбив Ліонель Мессі. Два голи аргентинця на 16 і 20 хвилинах вирішили долю матчу на користь "Барселони". У другому таймі "Манчестер Юнайтед" добив Коутіньо – 3:0 і "Барселона" в півфіналі.

Завтра відбудуться ще два чвертьфінальні матчі. "Манчестер Сіті" прийматиме "Тоттенгем" а "Ліверпуль" поїде в гості до "Порту"

Зараз ви читаєте новину «"Аякс" здолав "Ювентус", Мессі розібрався з "Манчестер Юнайтед"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua