понеділок, 16 травня 2022 08:57

Терлюга виграла "золото" етапу Прем'єр-ліги з карате

Українська каратистка Анжеліка Терлюга виграла "золото" на етапі Прем'єр-ліги в Марокко. Фото: instagram.com/anzhelika_terliuga

Анжеліка Терлюга завоювала золоту нагороду на третьому етапі Karate 1 Premier League WKF.

Турнір завершився в марокканському Рабаті 15 травня, інформує сайт Української федерації карате.

Анжеліка була єдиною українкою на даних міжнародних змаганнях.

Одеситка на шляху до фіналу здолала представниць Італії, Швейцарії, Іспанії та Естонії. У фіналі Терлюга здолала єгиптянку Аглам Юссеф з рахунком 5:2.

Українка перемогла і на попередньому етапі Прем'єр-ліги. Наприкінці квітня їй не було рівних у Португалії.

Терлюга є віцечемпіонкою Олімпійських ігор у Токіо, тричі перемагала на чемпіонатах Європи.

Наступний етап змагання має пройти 2-4 вересня в столиці Азербайджану.

Найближчим великим стартом для українських каратистів стане етап Серії А в єгипетському Каїрі. Турнір заплановано на 10-12 червня.

Зараз ви читаєте новину «Терлюга виграла "золото" етапу Прем'єр-ліги з карате». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua