неділя, 12 жовтня 2008 20:01

Теніс. Куніцин виграв "Кубок Кремля"

Росіянин Ігор Куніцин став переможцем "Кубку Кремля", у важкому фінальному матчі в трьох партіях обігравши свого співвітчизника Марата Сафіна.

Перший сет зустрічі, що продовжувалася 2 години 50 хвилин, пройшов в абсолютно рівній боротьбі. Суперники так жодного разу і не зуміли зробити брейк і результат партії вирішувався на тай-брейку, де сильнішим виявився Куніцин.

У другому сеті Куніцин, який, напевно, грав свій кращий матч у кар"єрі, за рахунку 2:2 зумів відбити подачу Сафіна, проте Марат одразу зробив зворотний брейк і для того, щоб зрозуміи хто сильніший, знову потрібен був тай-брейк, де сильнішим був вже 28-річний москвич.

На початку третьої партії Куніцин узяв медичну перерву, оскільки у нього почало зводити м"язи ніг. Проте це ніяк не позначилося на його грі. За рахунку 4:3на свою користь, він узяв подачу Сафіна та вже не розслаблявся.

Для 27-річного мешканця Владивостоку це перший титул на турнірах АТР у кар"єрі.

Москва (Росія). Турнір АТР. Килим. Призовий фонд - 1 049 000 доларів США

Фінал

Ігор Куніцин (Росія) - Марат Сафін (Росія, 8) - 7:6 (8:6), 6:7 (4:7), 6:3

"Sportbox.ru"

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Куніцин виграв "Кубок Кремля"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua