четвер, 26 лютого 2015 16:32

Теніс. Долгополов став чвертьфіналістом турніру AТР в Мексиці

У ніч на 26 лютого в Акапулько (Мексика) на турнірі AТР Abierto Mexicano Telcel проходили матчі другого кола.

33-тя ракетка світу, 26-річний українець Олександр Долгополов, посіяний під п'ятим номером, оформив вихід у чвертьфінал перемогою над 57-м номером світового рейтингу, 27-річним австрійцем Андреасом Хайдер-Маурером з рахунком 6:2, 6:3.

Тенісисти грали рівно 1 годину. Долгополов взяв чотири подачі суперника і відіграв обидва його брейк-пойнти. Олександр п'ять разів подав навиліт і уникнув помилок на подачі проти трьох ейсів і восьми подвійних у австрійця.

Це була їхня друга зустріч і друга перемога українця.

За вихід у півфінал турніру Долгополову доведеться битися з п'ятою ракеткою світу, 25-річним японцем Кеї Нішікорі, що отримали перший номер посіву, який обіграв представника Тайваню Лу Яньсюня - 6:1, 6:3.

Раніше Долгополов і Нішикорі грали між собою двічі, але поки в активі українця перемог немає.

Теніс. АТР. Abierto Mexicano Telcel. Акапулько (Мексика). Хард (відкриті корти). Призовий фонд $ 1,414,550. 32 учасники. Друге коло

Олександр ДОЛГОПОЛОВ (Україна, 5) - Андреас Хайдер-Маурер (Австрія) - 6:2, 6:3

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Долгополов став чвертьфіналістом турніру AТР в Мексиці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua