вівторок, 24 лютого 2015 14:45

Стаховський стартував з перемоги на турнірі у Дубаї

Сергій Стаховський

Другий за рейтингом український тенісист Сергій Стаховський успішно стартував на турнірі ATP-500 з призовим фондом $ 2 082 605 у Дубаї, ОАЕ.

У матчі першого раунду українець за 1 годину 41 хвилини обіграв 30-у ракетку світу Лукаша Росола з Чехії з рахунком 4:6, 6:1, 6:4.

Нагадаємо, що тиждень тому український тенісист обіграв Росола у першому колі турніру в Марселі.

За вихід до чвертьфіналу Стаховський посперечається з узбецьким тенісистом Денісом Істоміним (69-а ракетка світу).

Це буде четверта офіційна зустріч між ними. Поки рахунок особистих зустрічей 2:1 на користь українського тенісиста.

Зараз ви читаєте новину «Стаховський стартував з перемоги на турнірі у Дубаї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua