неділя, 23 жовтня 2011 18:16

Теніс. Янко Тіпсаревич виграв сербське дербі і Кубок Кремля

Сербський тенісист Янко Тіпсаревич 23 жовтня обіграв співвітчизника Віктора Троїцькі у фінальному матчі Кубка Кремля. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Зустріч, що тривала одну годину 28 хвилин, закінчилася з рахунком 6:4, 6:2 на користь Тіпсаревича.

На шляху до фіналу переможець турніру обіграв російських тенісистів Олександра Кузнєцова, Ігоря Куніцина, Дмитра Турсунова та Миколу Давиденка.

Віктор Троїцькі до сьогоднішньої зустрічі був чинним чемпіоном Кубка Кремля.

Раніше 23 жовтня в фіналі жіночої сітки турніру Домініка Цибулкова зі Словаччини обіграла естонку Кайю Канепі.

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Янко Тіпсаревич виграв сербське дербі і Кубок Кремля». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua