неділя, 16 жовтня 2011 18:26

Теніс. Українці дізналися суперників на Кубку Кремля

На тенісному турнірі в Москві, який називається Кубок Кремля, і стартує в найближчий понеділок відбулося жеребкування основних сіток турніру - у чоловіків і жінок.

В "основі" чоловічій сітці виступлять двоє українців - Сергій Стаховський та Олександр Долгополов.

У першому колі суперником стане хтось з переможців кваліфікації, а можливим суперником у другому раунді переможець пари Андреас Сеппі (6) - Ігор Андрєєв. Що стосується Долгополова, то він, як третій номер посіву, стартує відразу з другого кола, де його суперником буде або Потіто Стараче, або хтось із "кваліфаерів".

У жіночій сітці Україну представляє Олена Бондаренко, їй у суперниці дісталась Бойя Йовановські з Сербії.

У фінал кваліфікації вийшли також Ольга Савчук і Леся Цуренко. Ольга завдала поразки польській тенісистці Урсулі Радванській: 6-3 6-4. Леся обіграла молоду росіянку Дар'ю Гаврилову: 7-5 6-4.

На жаль у фінал кваліфікації не зміг вийти Ілля Марченко. Українець програв у другому раунді відбору Михайлу Ледовських з Росії: 6-7 (5) 3-6. Його долю розділив Денис Молчанов, який поступився сербу Душану Лайовічу (8): 1-6 6-7 (8).

За матеріалами sport.ua, sapronov-tennis.org

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Українці дізналися суперників на Кубку Кремля». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua