вівторок, 21 липня 2020 19:15

Суркіс хоче запросити іноземного тренера в "Динамо"

Суркіс хоче запросити іноземного тренера в "Динамо"
Ігор Суркіс налаштований запросити іноземного тренера в "Динамо". Фото: ФК "Динамо" Київ

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс серйозно хоче запросити на посаду головного тренера іноземного спеціаліста.

В шорт-листі можливих кандидатів знаходять здебільшого іноземні тренери, повідомляє, meta-ratings.com

Керівництво клубу хоче змінити філософію вибору тренера та запросити спеціаліста, який раніше не грав та не працював в "Динамо".

Також джерело повідомляє, що київський клуб не веде переговори із головним тренером "Ференцвароша" Сергієм Ребровим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Динамо" стовідсотково очолить український тренер" - Андронов

Київське "Динамо" залишилося без тренера 20 липня, коли Ігор Суркіс відправив тренерський штаб Олексія Михайличенка у відставку. Новий тренер повинен очолити команду до 30 липня, коли "Динамо" розпочне підготовку до нового сезону.

Зараз ви читаєте новину «Суркіс хоче запросити іноземного тренера в "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути