вівторок, 19 жовтня 2010 13:47

Суперник "Карпат" оступився. Результати 7 туру Іспанської Примери

Відбулися матчі 7 туру Іспанської Прімери.

Поступившись у Хіхоні місцевому "Спортінгу" з рахунком 0:2, "Севілья" втратила можливість повернутися до п'ятірки найсильніших команд чемпіонату Іспанії.

Вже на шостій хвилині господарі повели в рахунку - Гастон Сангой вдало замкнув головою навіс Альберто Рівери. Щасливою для "Спортінга" стала і шоста хвилина другого тайму, коли Дієго Кастро майстерно замкнув передачу Кармело. У результаті "Севілья" втратила можливість відновити відрив від лідируючого у першості "Реала" до трьох очок.

Два останні місця в чемпіонаті як і раніше займають "Депортіво" і "Сарагоса", які поки не пізнали смаку перемог у цьому сезоні. Втім, "Депортіво" на вихідних взяв бодай очко, що дозволило йому залишити останню сходинку в турнірній таблиці. Сталося це після нульової нічиєї з "Осасуною", хоча з 55-ї хвилини гості з Памплони грали вдесятьох.

"Сарагоса" ж поступилася з рахунком 1:2 "Атлетіку". Футболісти з Більбао забили два м'ячі вже в перші 23 хвилини. У складі гостей видалення заробив Адам Пінтер. Тим часом, "Еспаньол" і "Мальорка" добилися мінімальних перемог над "Расінгом" та "Альмерією", а "Леванте" і "Реал Сосьєдад" погодилися в очній сутичці на нічию - 1:1.

Завершився тур у понеділок бойовою нічиєю "Еркулеса" і "Вільярреала" (2:2).

Іспанська Прімера, 7-й тур

Атлетіко - Хетафе - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Сімау (38), 2:0 - Коста (73).

Барселона - Валенсія - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - П. Ернандес (38), 1:1 - Іньєста (47), 2:1 - Пуйоль (63).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Пуйоль, Піке, Максвелл, Іньєста, Бускетс, С. Кейта (Абідаль, 87), Хаві (Маскерано, 78), Вілья (Педро, 82), Мессі.

Малага - Реал - 1:4 (0:2, 1:2)

Голи: 0:1 - Ігуаїн (30), 0:2 - Роналду (45), 0:3 - Роналду (50, пенальті), 1:3 - Стадсгард (55), 1:4 - Ігуаїн (65).

РЕАЛ: Касільяс, Арбелоа, Карвалью, Пепе, Марсело, Хедіра, Алонсо, Ді Марія (П. Леон, 69), Озіл (Каналес, 81), Роналду, Ігуаїн (Бензема, 73).

Леванте - Реал Сосьєдад - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - дель Орно (60), 2:0 - Кайседо (66), 2:1 - Сарпонг (78).

Мальорка - Еспаньол - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Л. Гарсія (32, пенальті).

Расінг - Альмерія - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Мунітіс (33).

Депортіво - Осасуна - 0:0 (0:0, 0:0)

Атлетік - Сарагоса - 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Іраола (11), 2:0 - Ф. Льоренте (23), 2:1 - Нобрега (90).

Спортінг Хіхон - Севілья - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Санго (6), 2:0 - Д. Кастро (51).

Еркулес - Вільярреал - 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Вальдес (26), 1:1 - Капдевіла (29), 2:1 - Трезеге (40), 2:2 - Валеро (63).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Суперник "Карпат" оступився. Результати 7 туру Іспанської Примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua