понеділок, 04 жовтня 2010 13:08

"Реал" розгромив "Депортіво", "Барселона" не здолала "Мальорку". Результати 6 туру Примери

Мадридський "Реал" у матчі 6 туру іспанської Примери здобув впевнену перемогу над "Депортіво" (6:1) і обійшов "Барселону", яка допустила осічку в зустрічі з "Мальоркою" - 1:1.

Команда Хосепа Гвардіоли, що грала у рідних стінах, відкрила рахунок на 21-й хвилині, коли Ліонель Мессі вразив ворота "остров"ян" крученим ударом. Однак перед самою перервою точно пробив головою молодий форвард гостей Еміліо Нсуе - 1:1. У другому таймі чинний чемпіон країни володів перевагою, однак втілити його в ще один забитий м"яч так і не зумів. У результаті каталонці опустилися на четверту позицію, відстаючи від лідируючої "Валенсії" на три пункти.

У стартових п"яти матчах чемпіонату "Реал" забив всього шість м"ячів. У матчі з "Депортіво" на "Сантьяго Бернабеу" команді Жозе Моурінью вдалося збільшити цей показник рівно в два рази. У першому таймі з "другого поверху" відзначилися Кріштіану Роналду і та Анхель Ді Марія, а ще один м"яч провів Месут Езіл, який вперше забив у складі мадридців. Розгром гостей довершили точні удари Гонсало Ігуаїна і Роналду, а також автогол захисника Зе Каштру. Гол престижу у "Депору" на рахунку Хуана Родрігеса.

Тим часом, на другу сходинку піднявся "Вільяреал", який переміг "Расінг" (2:0) завдяки голам Нілмара і Джузеппе Россі. На п"ятому місці йде "Севілья", яка з рахунком 3:1 взяла гору над "Атлетіко". Першу шістку замикає "Хетафе", на своєму полі здолав "Еркулес" - 3:0.

Чемпіонат Іспанії. 6-й тур

Сарагоса - Спортінг Хіхон - 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Обрадович (33, автогол), 0:2 - Д. Кастро (49, пенальті), 1:2 - Сінама-Понголь (56), 2:2 - Сінама-Понголь (61).

Реал Сосьєдад - Еспаньол - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Форлін (85, автогол).

Валенсія - Атлетік - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Адуріс (11), 2:0 - Вісенте (90), 2:1 - Габілондо (90).

Осасуна - Леванте - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Пандіані (72), 1:1 - Серхіо (79).

Альмерія - Малага - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Квінсі (50), 1:1 - Уче (76).

Вільярреал - Расінг - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Нілмар (9), 2:0 - Дж. Россі (14).

Хетафе - Еркулес - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Пареха (21), 2:0 - дель Мораль (43), 3:0 - Міку (82).

Севілья - Атлетіко - 3:1 (2:0, 1:1)

Голи: 1:0 - А. Негредо (29), 2:0 - Перотті (36), 3:0 - Кануте (52), 3:1 - Коста (59).

Барселона - Мальорка - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Мессі (21), 1:1 - Нсуе (43).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Міліто (Джеффрі, 89), Піке, Абідаль, С. Кейта (Тіаго, 66), Маскерано, Іньєста, Педро (Ноліто, 78), Мессі, Кркіч.

Реал - Депортіво - 6:1 (3:0, 3:1)

Голи: 1:0 - Роналду (4), 2:0 - Озіл (24), 3:0 - Ді Марія (34), 4:0 - Ігуаїн (53), 5:0 - Зе Каштру (60, автогол) , 5:1 - Х. Родрігес (78), 6:1 - Роналду (89).

РЕАЛ: Касільяс, Рамос, Карвалью, Пепе, Марсело, Алонсо, Хедіра (Л. Діарра, 46), Роналду, Озіл (Е. Гранеро, 69), Ді Марія (Перес Лопес, 78), Ігуаїн.