вівторок, 01 листопада 2011 12:21

Суперник "Динамо" зазнав другої поспіль поразки: результати 10-го туру АПЛ

Упевнена перемога над "Сток Сіті" з рахунком 3:1 дозволила "Ньюкаслу" піднятися на третє місце в чемпіонаті Англії.

Шосту перемогу в сезоні команді Алана Пардью, яка як і раніше йде без поразок, принесли три влучних удари Демба Ба.

Гості вирвалися вперед вже на 12-й хвилині, коли Ба замкнув навіс Габріеля Обертана. За п'ять хвилин до перерви екс-форвард "Хоффенхайма" і "Вест Хема" подвоїв перевагу "сорок", підправивши м'яч у сітку після невдалого удару Леона Беста.

За 15 хвилин до кінця основного часу Джонатан Уолтерс реалізував пенальті, призначений за фол Ба на Пітера Крауча. Сенегалець швидко виправився, і на 81-й хвилині сам забив з "точки", оформивши другий хет-трик в сзеоне. У підсумку "Ньюкасл" на очко відстає від "Манчестер Юнайтед" і на шість - від "Манчестер Сіті".

Учасник Ліги Європи УЄФА "Сток Сіті" зазнав другої поразки поспіль і залишився на 11-му місці. У четвер "Сток" на виїзді грає з тель-авівським "Маккабі".

Чемпіонат Англії, 10-й тур

Сток Сіті - Ньюкасл - 1:3 (0:2, 1:1)

Голи: 0:1 - Д. Ба (12), 0:2 - Д. Ба (40), 1:2 - Уолтерс (75, пенальті), 1:3 - Д. Ба (81, пенальті).

Тоттенхем - Куїнз Парк Рейнджерс - 3:1 (2:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Бейл (20), 2:0 - ван дер Варт (33), 2:1 - Ботройд (62), 3:1 - Бейл (72).

Евертон - Манчестер Юнайтед - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Х. Ернандес (19).

МЮ: Де Хеа, Дж. Еванс, Відіч, Джонс, Евра, Клеверлі (Нані, 57), Флетчер, Пак Чжи Сун, Х. Ернандес (Бербатов, 67), Руні, Уелбек (Валенсія, 73).

Челсі - Арсенал - 3:5 (2:1, 1:4)

Голи: 1:0 - Лемпард (14), 1:1 - ван Персі (36), 2:1 - Террі (45), 2:2 - Андре Сантос (49), 2:3 - Уолкотт (56), 3 : 3 - Мата (81), 3:4 - ван Персі (85), 3:5 - ван Персі (90).

ЧЕЛСІ: Чех, Босінгва, Іванович, Террі, Е. Коул, Рамірес (Лукаку, 72), Лемпард, Обі Мікел (Мейрелеш, 76), Мата, Старрідж (Малуда, 62), Торрес.

АРСЕНАЛ: Шчесни, Джуру (Дженкинсон, 75), Косьєльні, Мертезакер, Андре Сантос, Артета, А. Сонг, Ремзі, Уолкотт (Росіцкі, 79), ван Персі, Жервіньо (Вермален, 88).

Норвіч - Блекберн - 3:3 (0:1, 3:2)

Голи: 0:1 - Хойлетт (45), 1:1 - Морісон (53), 1:2 - Айєгбені (62), 1:3 - Самба (64), 2:3 - Джонсон (82), 3:3 - Холт (90).

Віган - Фулхем - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Демпсі (42), 0:2 - Дембеле (87).

Суонсі - Болтон - 3:1 (0:0, 3:1)

Голи: 1:0 - Аллен (49), 2:0 - Сінклейр (57, пенальті), 2:1 - Грем (74, автогол), 3:1 - Грем (90).

Сандерленд - Астон Вілла - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Ст. Петров (20), 1:1 - Уікхем (38), 1:2 - Р. Данн (85), 2:2 - Сессеньон (89).

Манчестер Сіті - Вулверхемптон - 3:1 (0:0, 3:1)

Голи: 1:0 - Джеко (52), 2:0 - Коларов (67), 2:1 - Хант (75, пенальті), 3:1 - Джонсон (90).

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Джо Харт, Річардс, Компані, Лескотт, Коларов, Яя Туре, Беррі, Сільва, Насрі (Балотеллі, 70), Агуеро (Савич, 76), Джеко (Джонсон, 63).

Вест Бромвіч - Ліверпуль - 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - Адам (9, пенальті), 0:2 - Керролл (45).

ЛІВЕРПУЛЬ: Рейна, Джонсон, Шкртел, Аггер, Хосе Енріке, Лукас, Хендерсон, Адам, Даунінг, Керролл, Суарес (Белламі, 81).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Суперник "Динамо" зазнав другої поспіль поразки: результати 10-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua