четвер, 27 жовтня 2011 10:22

Суперник "Динамо" вибув з Кубка англійської ліги
7

За підсумками матчів середи серед числа чотирьох клубів, що гарантували собі путівки в 1/4 фіналу Кубку англійської ліги, виявилися також "Манчестер Сіті" й "Челсі".

Минулого вікенду "городяни" з рахунком 6:1 розгромили "Манчестер Юнайтед", а тепер забили п'ять м'ячів у ворота "Вулверхемптона". Господарі на це відповіли лише двома голами, визнавши беззаперечну перевагу команди Роберто Манчіні.

Ненад Міліяш на 18-й хвилині ударом із близької відстані вивів "Вулверхемптон" вперед, проте Адам Джонсон через 20 хвилин відновив рівновагу. Після цього відзначилися Самір Насрі й Едін Джеко, гол якого виявився переможним. Четвертий м'яч у ворота господарів влетів після рикошету від воротаря Доруса де Врієса, а автором п'ятого став Джеко. Господарі боротися не припинили і були винагороджені м'ячем Джеймі О'Хари, що зафіксував підсумкові 5:2 на користь манкуніанців.

"Челсі" для перемоги над "Евертоном" у Ліверпулі (2:1) знадобився овертайм. Автором вирішального м'яча став Деніель Старрідж, який відзначився за чотири хвилині до кінця другого додаткового тайму. Більшу частину другої половини лондонці відіграли вдесятьох - Росс Тернбулл був вилучений за фол останньої надії, але Петр Чех, який замінив його у воротах, призначений арбітром пенальті відбив.

"Сток Сіті", що продовжує боротьбу в Лізі Європи УЄФА (суперник київського "Динамо"), з рахунком 1:2 на своєму полі програв "Ліверпулю", обидва голи якого в активі Луїса Суареса. Нарешті, "Блекберн" із результатом 4:3 зломив у додатковий час опір "Ньюкасла", пише офіціальний сайт УЄФА.

Кубок англійської ліги

1 / 8 фіналу

Вулверхемптон - Манчестер Сіті - 2:5 (1:3, 1:2)

Голи: 1:0 - Міліяш (18), 1:1 - Джонсон (37), 1:2 - Насрі (39), 1:3 - Джеко (40), 1:4 - Де Вріс (50, автогол), 1:5 - Джеко (64), 2:5 - О'Хара (65).

Сток Сіті - Ліверпуль - 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Кен. Джонс (44), 1:1 - Суарес (54), 1:2 - Суарес (86).

Блекберн - Ньюкасл - 4:3 (1:0, 1:2, 1:1)

Голи: 1:0 - Рочіна (5), 2:0 - Айєгбені (64, пенальті), 2:1 - Гатрі (90), 2:2 - Кабай (90), 3:2 - Гамст Педерсен (99), 3:3 - Левенкрандс (105, пенальті), 4:3 - Живе (120).

Евертон - Челсі - 1:2 (0:1, 1:0, 0:0)

Голи: 0:1 - Калу (38), 1:1 - Саа (83), 1:2 - Старрідж (116).

Вилучення: Тернбулл, 58 (Челсі), Дренте, 107 (Евертон).

Зараз ви читаєте новину «Суперник "Динамо" вибув з Кубка англійської ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua