"Сток Сіті" готовий придбати хавбека "Динамо" Андрія Ярмоленка, повідомляє The Sun.
Керівництво англійського клубу виділило на трансфер Ярмоленка 27,5 млн євро. У разі підписання угоди вона стане рекордною в історії "Сток Сіті".
Головний тренер "Сток Сіті" Марк Хьюз бачить у Ярмоленку заміну Марко Арнаутовичу, який влітку може залишити клуб. Також повідомляється, що на гравця, як і раніше, претендує "Евертон".
Раніше Sport.ua повідомляв, що "Динамо" і "Арсенал" домовилися про трансфер Ярмоленка влітку.
Нагадаємо, в зимове трансферне вікно "Динамо" відмовилося продавати Ярмоленка в "Евертон", а дортмундська "Боруссія" вирішила, що ціна на футболіста занадто висока.




















Коментарі