понеділок, 23 липня 2018 11:17

Стартував чемпіонат України з футболу - відео

"Львів" з перемоги розпочав новий сезон. Фото: ФК "Львів"

Матчами "Зоря"-"Маріуполь", "Карпати"-"Олександрія" та "Арсенал"-"Львів" розпочався новий сезон у вищому українському дивізіоні.

У поєдинку в Запоріжжі луганці вирвали вольову перемогу. Маріупольці забили швидкий м'яч: уже на 9-й хвилині з пенальті відзначився Вячеслав Чурко. Після перерви перемогу "Зорі" принесли голи Артема Гордієнка (на 50-й хвилині) і Олександра Караваєва (на 85-й). Караваєв також має в активі гольовий пас, коли забивав Гордієнко.

"Зоря"-"Маріуполь" 2:1

Голи: Гордієнко, 50, Караваєв, 85 - Чурко, 9, пен.

"Зоря": Махарадзе, Каменюка, Вернидуб, Сваток, Чеберко, Харатін (Сілас, 68), Гордієнко, Караваєв, Кочергін (Арвеладзе, 86), Хомченовський (Рафаел Ратау, 68), Громов

"Маріуполь": Худжамов, Кирюханцев (Полегенько, 46), Яворський, Биков, Демір, Чурко (Горбунов, 70), Білий, Мишнєв, Пихаленок (Чоботенко, 80), Тищенко, Фомін

Попередження: Каменюка (8), Мишнєв (25), Харатін (38), Тищенко (45), Биков (76)

У Львові "Карпати" поступилися олександрійцям (0:2), за яких відзначилися Андрій Цуріков (на 72-й хвилині) і Віталій Пономар (на 81-й).

"Карпати"-"Олександрія" 0:2

Голи: Цуріков, 72, Пономар, 81

"Карпати": Кучинський, Лобай, Федецький, Мірошниченко, Голодюк (Ербес, 73), М'якушко, Вербний, Гуцуляк, Карраскаль, Швед (Варгас, 64), Ді Франко (Санчес, 78)

"Олександрія": Паньків, Шендрик, Пашаєв, Бондаренко, Бацула, Полярус (Задерака, 65), Цуріков, Запорожан, Ковалець (Пономар, 61), Банада, Сітало (Протасов, 82)

Попередження: Карраскаль (16), Банада (18), Голодюк (40), Задерака (82).

У Києві "Арсенал" не зміг нічого вдіяти з львів'янами (0:2), за яких забивали Сергій Воронін (на 29-й хвилині) і Олександр Голіков (на 50-й). У другому випадку відмінний гольовий пас віддав Ростислав Волошинович.

"Арсенал-Київ"-"Львів" 0:2

Голи: Воронін, 29, Голіньков, 50

"Арсенал-Київ": Сітало, Насонов (Майданевич, 88), Піріс, Єліч (Ніколіч, 74), Дубінчак, Стрижак, Бушман, Домбровський, Нгейітала, Семчук (Семенюк, 52), Баланюк

"Львів": Бандура, Адамюк, Парамонов, Воронін, Голіков, Приймак, Каленчук, Западня, Аугусто Бруно (Мартан, 90), Волошинович (Рафаел Сабіно, 78), Бруно Дуарте (Жуліо Сезар, 65)

Попередження: Єліч (22), Западня (42), Голіков (57), Приймак (61), Піріс (63), Домбровський (87)

У понеділок, 23 липня, відбудеться матч "Чорноморець"-"Олімпік", а гранди вітчизняного футболу зіграють у середу, 25 липня.

Зараз ви читаєте новину «Стартував чемпіонат України з футболу - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua