субота, 08 квітня 2017 16:29

"Сталь" продовжила безпереможну серію "Волині" до 12 матчів

Віталію Кварцяному є від чого бути в люті. Фото: fcdynamo.kiev.ua

У матчі 24-го туру чемпіонату України "Сталь" Леоніда Кучука двічі забила в кінці матчу "Волині" і вирвала перемогу 2:0.

Голи були забиті за кілька хвилин до кінця зустрічі кращим бомбардиром "Сталі" Кваме Карікарі. Вийшовши на заміну форвард спочатку після пасу Максима Каленчука реалізував вихід один на один, а після скористався передачею Мар'яна Мисика.

Обидві команди створили мінімальну кількість гольових моментів, зосередившись на боротьбі.

У "Волині" за всі 90 хвилин по-справжньому гольових моментів так і не було. Команда Віталія Кварцяного програла сьомий поєдинок поспіль і не може виграти вже 12 ігор.

Чемпіонат України. 24-й тур

"Сталь" - "Волинь" - 2:0

Голи: Карікарі, 86 (1:0). Карікарі, 90 + 4 (2:0).

Раніше Прем'єр-ліга перенесла матч "Динамо" й "Шахтаря".

Зараз ви читаєте новину «"Сталь" продовжила безпереможну серію "Волині" до 12 матчів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua