неділя, 27 березня 2011 11:24

Стаховський у парі з Южним вибили з турніру дует Джоковича і Маррея

Українець Сергій Стаховський і росіянин Михайло Южний з перемоги стартували в парних змагання на Мастерсі в Маямі.

У матчі першого раунду українсько-російський дует у впертій боротьбі зломив опір сербсько-британської пари Джокович / Маррей: 5-7 6-3 10-8. Матч тривав 1 годину 24 хвилини.

Наступними суперниками Сергія і Михайла стане канадець Даніель Нестор і білорус Максим Мирний, посіяні під другим номером.

Раніше Стаховський вибув з боротьби в одиночному розряді на турнірі в Маямі. У матчі другого раунду українець в наполегливому поєдинку поступився аргентинцеві Хуану Монако, посіяному під 32 номером: 4-6 7-6 (2) 4-6. Матч тривав 2 години 33 хвилини.

Олександр Долгополов вийшов до третього раунду цього турніру.

У матчі другого раунду киянин, посіяний під 21 номером, зустрічався з італійцем Андреасом Сеппі. Долгополов виграв перший сет 6-1, повів у другому з рахунком 5-3, після чого його суперник відмовився від продовження боротьби.

Наступним суперником Олександра стане французький тенісист Жо-Вілдфрід Цонга (15).

Зараз ви читаєте новину «Стаховський у парі з Южним вибили з турніру дует Джоковича і Маррея». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua