вівторок, 11 грудня 2012 11:41

"Спартак" взяв Казань, ЦСКА став зимовим чемпіоном: результати 19-го туру РПЛ

У російській Прем'єр-лізі відбулися матчі 19-го туру, останнього в нинішньому році.

Московський "Спартак" в понеділок в Казані з мінімальним рахунком переграв місцевий "Рубін".

Переможний і єдиний гол на 60-й хвилині записав на свій рахунок Ейден Макгіді.

Спартаківці набрали 32 очки і змістили "Рубін" з шостого рядка в турнірній таблиці. Казанська команда, у якої залишилося 31 очко, піде на зимову перерву сьомою.

У столицю Татарстану підтримати московський клуб приїхали з Москви близько тисячі вболівальників, у зв'язку з чим на стадіоні "Центральний" були прийняті посилені заходи безпеки.

Організація вболівальників московського "Спартака" "Фратрія" поскаржилася в Twitter, що співробітники поліції змушують їх "роздягатися і стояти босоніж на холодному кахлі". Прес-служба МВС назвала ці заходи вимушеними і рапортувала про вилучення фаєрів, які мали намір пронести під одягом деякі вболівальники.

Пізніше відбувся ще один матч в рамках російської футбольної першості, в якому стосунки з'ясовували махачкалінський "Анжі" і пітерський "Зеніт". Зустріч в місті на Неві пройшла без глядачів і завершилася з рахунком 1:1.

На 24-й хвилині ворота господарів стадіону "Петровський" вразив футболіст "Анжі" Жоау Карлос, але "Зеніт" відігрався на 66-й хвилині завдяки голу Костянтина Зирянова.

Матчем "Зеніт" - "Анжі" завершилася осіння частина чемпіонату Россіі-2012/13, який вперше проводиться за європейською системою "осінь-весна". На зимову перерву лідером йде московський ЦСКА, який набрав у 19-ти турах 43 очки. Армійців переслідують "Анжі" (41) і "Зеніт" (38).

Чемпіонат Росії

Прем'єр-ліга

19-й тур

Рубін - Спартак 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 60 Макгіді.

Зеніт - Анжи 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 24 Ж.Карлос, 1:1 - 66 Зирянов.

Терек - Динамо 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 12 Кураньї, 1:1 - 64 Аїлтон, 1:2 - 67 Кураньї.

ЦСКА - Мордовія 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 14 Хонда, 1:1 - 54 Бобер, 2:1 - 71 П. Мамаєв.

Ростов - Краснодар 2:3 (1:2, 1:1)

Голи: 0:1 - 24 Вандерсон, 1:1 - 26 Полоз, 1:2 - 38 Шіпіцін, 1:3 - 50 Вандерсон, 2:3 - 56 Кириченко.

Амкар - Крилья Совєтов 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 6, автогол Черенчіков, 0:2 - 39 Єлісєєв.

Кубань - Аланія 0:0 (0:0, 0:0)

Локомотив - Волга НН 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 39 Асільдаров.

За матеріалами newsru.com, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Спартак" взяв Казань, ЦСКА став зимовим чемпіоном: результати 19-го туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua