вівторок, 27 листопада 2012 15:29

"Динамо" відправило у відставку Емері, Боярський не допоміг "Зеніту" результати 17-го туру РПЛ

У російській Прем'єр-лізі відбулися матчі 17-го туру.

Згідно з рішенням Контрольно-дисциплінарного комітету Російського футбольного союзу, поєдинок на стадіоні "Петровський" між "Зенітом" і ЦСКА проходив без глядачів. Винятком виявився відомий актор Михайло Боярський, пристрасний шанувальник пітерської команди. У ЦСКА з цього приводу протестів не висловлювали. Близько години гра була під стать атмосфері: мінімум небезпечних моментів, та й взагалі без ударів по воротах. Затишшя порушив на 56-й хвилині Ренат Янбаєв. Захисник зіграв у "стінку" з Віктором Файзуліним і класно вистрілив у дальній кут, забивши свій перший гол за "Зеніт".

Здавалося, пітерці утримають перевагу. Вони виглядали більш переконливо, не дозволяючи суперникові нічого. А самі, будь більш вдалим Олександр Кержаков, могли не раз збільшити рахунок. Гості відігралися завдяки 11-метровому. Томаш Губочан в своєму штрафному влучив по нозі Алану Дзагоєву, а штатний пенальтист армійців Расмус Ельм впевнено пробив з "точки".

Підсумок - 1:1. ЦСКА, який до цього перемагав в шести турах поспіль, спіткнувся на чемпіоні. Втім, результат матчу в Санкт-Петербурзі москвичі можуть записати собі в актив. Команда Леоніда Слуцького продовжує очолювати турнірну таблицю, хоча вже з меншим відривом від другого місця.

Московський "Спартак" зазнав нищівної поразки від земляків з "Динамо" з рахунком 1:5. Після чого з поста наставника команди був звільнений Унай Емері, а виконуючим обов'язки головного тренера став гендиректор клубу Валерій Карпін.

"Анжі" не упустив шанс наблизитися до лідера. У понеділок підопічні Гуса Хіддінка гостювали в Пермі, де пропустили першими. Захисник Андрій Семенов, який проводив дебютну гру в прем'єр-лізі, головою замкнув подачу з кутового. Махачкалінци швидко відновили рівновагу. Оділь Ахмедов, увірвавшись в штрафний, здорово пробив у ближній кут.

Надалі "Анжі" розбазарив цілий ряд гольових моментів, але в підсумку досяг свого. Коли йшла друга додана хвилина, "Амкар" втратив м'яч на своїй половині поля, і Олег Шатов, який вийшов на заміну, хльостким ударом низом приніс своїй команді три очки.

Перервалася вдала серія "Рубіна", який не втрачав очки на протязі чотирьох турів. Казанці на своєму полі розійшлися миром з "Волгою" - 0:0. Останні кілька хвилин господарі провели в більшості - у складі нижегородців вилучення за неспортивну поведінку заробив нападаючий Олексій Сапогов.

Чемпіонат Росії, 17-й тур

Амкар - Анжи 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 26 Анд. Семенов, 1:1 - 28 Ахмедов, 1:2 - 90 Шатов.

Рубін - Волга НН 0:0 (0:0, 0:0)

Зеніт - ЦСКА 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 56 Янбаєв, 1:1 - 85, пенальті Ельм.

Зеніт - Малафєєв, Анюков, Губочан, Ломбертс, Янбаєв, Денисов, Вітцель (Семак, 90), Файзулін (Зирянов, 75), Халк (В. Бистров, 46), Данні, Кержаков.

ЦСКА - Акінфєєв, Маріо Фернандес, В. Березуцький, Ігнашевич, Набабкін, Ельм, Вернблум, Цауне (Тошич, 59), Хонда (П. Мамаєв, 73), Дзагоєв, Муса (А. Березуцький, 90).

Ростов - Мордовія 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 45, пенальті Дьяков, 2:0 - 81 Кириченко.

Терек - Аланія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 63 Лебеденко.

Локомотив - Краснодар 3:2 (2:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 3 Н'Дойе, 1:1 - 9 Шіпіцін, 2:1 - 20 Н'Дойе, 2:2 - 48 Вандерсон, 3:2 - 51 Обінна.

Спартак - Динамо 1:5 (0:3, 1:2)

Голи: 0:1 - 15 Кокорін, 0:2 - 18 Нобоа, 0:3 - 45 Кокорін, 0:4 - 80 Семшов, 0:5 - 88 Семшов, 1:5 - 90 Дзюба.

Спартак - Дикань, Макєєв, Сухі, Пареха, Д. Комбаров, Ананідзе (К.Комбаров, 78), Хурадо, Чельстрем, де Зеув (Яковлєв, 69), Горбатенко (Дзюба, 46), Арі.

Динамо - Березовський, Гранат, Ломіч, Фернандес, Чичерін, Юсупов, Джуджак (Ропотан, 85), Нобоа, Соловйов (Семшов, 75), Кураньї, Кокорін (Янчер, 63).

Кубань - Крилья Совєтов 4:1 (2:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 18 Бальде, 2:0 - 19 Попов, 2:1 - 65, автогол Озбіліз, 3:1 - 71, пенальті Піццеллі, 4:1 - 79 Попов.