неділя, 02 жовтня 2011 17:50

"Спартак" Диканя зіграв унічию із "Зенітом"

Московський "Спартак" зіграв унічию з "Зенітом" у центральному матчі 26 туру чемпіонату Росії з футболу.

Зустріч закінчилася з рахунком 2:2. Рахунок у матчі відкрили господарі - на 22-й хвилині Еменіке точним ударом замкнув комбінацію за участю Макгіді і Демі де Зеува. Відігратися "Зеніту" вдалося наприкінці першого тайму - гол забив Данні. Після цього, за три хвилини до свистка, захисник "Спартака" Ніколас Пареха отримав другу жовту картку і був вилучений.

На самому початку другого тайму "Зеніт" вийшов вперед завдяки голу Кержакова. Відігратися "Спартаку" вдалося лише на 80-й хвилині - гол з передачі Макгіді забив Веллітон, який вийшов на заміну на 55-й хвилині гри.

Після цього матчу "Зеніт" зберіг за собою перше місце в чемпіонаті з 53 очками. "Спартак", у якого 46 очок, залишився на четвертому місці.

У неділю, 2 жовтня, в чемпіонаті Росії також відбувся матч "Томь" - "Рубін" (0:2). Пізніше відбудеться зустріч "Анжі" — "Локомотив", пише "Лента".

Спартак - Зеніт - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Анюков (22, автогол), 1:1 - Данні (39), 1:2 - Кержаков (46), 2:2 - Веллітон (80).

СПАРТАК: Дикань, Макєєв, Пареха, Сухі, Макгіді, Каріока, К. Комбаров, де Зеув (Веллітон, 56), Д. Комбаров, Еменіке, Дзюба (Бризгалов, 46; Шешуков, 73).

ЗЕНІТ: Малафєєв, Анюков, Губочан, Ломбертс, Крішито, Денисов, Широков, Данні, Зирянов (Розіна, 86), Файзулін (Іонов, 61), Кержаков (Лазович, 81).

Попередження: Пареха (32), Кержаков (42), Губочан (68), Веллітон (68), Ломбертс (72).

Вилучення: Пареха (42).

Зараз ви читаєте новину «"Спартак" Диканя зіграв унічию із "Зенітом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua