неділя, 30 вересня 2012 22:41

Шок для Кварцяного. "Кривбас" забив п'ять голів у ворота запорізького "Металурга"

"Кривбас" не помітив "Металург" ФОТО: fckryvbas.com.ua

Криворізький "Кривбас" з розгромним рахунком 5:0 обіграв запорізький "Металург" у матчі десятого туру української прем'єр-ліги.

Команді Олега Тарана вдалося забити швидкий м'яч вже на п'ятій хвилині: Єслінек отримав передачу через півполя на правому фланзі, віддав результативну передачу на Самодіна, який залишив не при справах воротаря "Металурга". У дебюті другого тайму Пашаєв навісив праворуч, а Самодін точним ударом головою оформив дубль у цьому матчі.

На 59-й хвилині Антонов потужним ударом струсонув поперечину воріт гостей, а на добиванні першим виявився Льопа, який пробив точно під поперечину.

Через п'ять хвилин "Металург" пропустив і четвертий м'яч: Антонов віддав передачу під удар Валєєва, який дальнім ударом вразив "дев'ятку" воріт команди суперників.

Крапку в матчі на 90-й хвилині зустрічі поставив Антонов, який забив п'ятий м'яч "Кривбасу" в цьому поєдинку.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга. 10-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) - Металург З (Запоріжжя) - 5:0

Голи: Самодін, 4 (1:0); Самодін, 46 (2:0); Льопа, 59 (3:0); Валєєв, 63 (4:0); Антонов, 89 (5:0).

Кривбас - Штанько, Лисицький, Петров, Сердюк, Пашаєв, Дедечко, Льопа (Баліч, 89), Валєєв, Антонов, Єслінек, Самодін (Бабатунде, 82).

Металург Запоріжжя - Шевченко, Парцванія, Опанасенко, Матеус, Цуріков, Сидорчук, Пісоцький (Лазарович, 61), Жуніор, Пуровіч, Воронков (Каверін, 46), Матяж (Рудика, 75).

Попередження: Опанасенко (14), Матеус (80).

Зараз ви читаєте новину «Шок для Кварцяного. "Кривбас" забив п'ять голів у ворота запорізького "Металурга"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua