середа, 24 листопада 2021 07:32

Сказав грати сміливо й із гордістю – Луческу

Мірча Луческу зумів налаштувати динамівців. Фото: Reuters

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу поділився думкою про матч із "Баварією" (1:2) у Лізі чемпіонів.

"Пропустили обидва м'ячі через наші помилки, але ми добре грали в першому таймі. У перерві я сказав гравцям уявити, що рахунок 0:0 і почати спочатку у 2-й половині. Я попросив їх покращити свою гру. Нам треба було грати заради нашої гордості, і ми зробили це.

Напередодні я сказав гравцям, що нам нема чого втрачати. Потрібно вийти і грати сміливо та з гордістю. Друга половина була дійсно гарною у нашому виконанні. Той факт, що Мюллер тягнув час наприкінці, говорить мені багато про що. Наша команда стає кращою у матчах з такими опонентами", – сказав Луческу.

Учора київське "Динамо" втратило всі шанси на вихід до Ліги Європи після поразки у Києві від "Баварії" та нічиїх "Барселони" та "Бенфіки". В останньому турі "Динамо" зіграє у Лісабоні проти "Бенфіки".

Зараз ви читаєте новину «Сказав грати сміливо й із гордістю – Луческу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua