вівторок, 23 листопада 2021 19:03

"Динамо" гідно програло "Баварії"

Шупо-Мотінг цього разу не вийде на поле. Фото: EPA

Добрий вечір!

Як не дивно, але після трьох поспіль поразок у Лізі чемпіонів київське "Динамо" досі зберігає шанси на єврокубкову весну. Для цього підопічним Луческу треба перемогти в двох найближчих матчах.

Перший із них – проти минулорічного тріумфатора Ліги чемпіонів мюнхенської "Баварії". Були часи, коли великий тренер "Динамо" Валерій Лобановський на рівних протистояв могутньому мюнхенському клубу й навіть перемагав його. А завдання нинішнього тренера скромніше – програти з якомога меншим рахунком.

У цьому українцям вирішив допомогти сам славетний клуб, частина невакцинованих гравців якого вкотре відправилася на самоізоляцію. Відтак бойового складу в "Баварії" не буде. Однак чи полегшить це життя киянам – велике питання. Останнім часом підопічні Мірчі Луческу грають в Лізі чемпіонів так, ніби їхнє головне завдання – не програти з великим рахунком. Двічі проти "Барселони" цей фокус вдався, але гра чемпіона України залишила гнітюче враження.

Відверто кажучи, ніхто сьогодні не розраховує на поповнення очкового багажу, але забити бодай перший м'яч в цій Лізі чемпіонів динамівці просто зобов'язані. А як воно вийде – побачимо за дві години.

А тепер поговоримо про стартові склади команд:

"Динамо": Бущан, Сидорчук, Шапаренко, Де Пена, Циганков, Миколенко, Забарний, Буяльський, Сирота, Шкурін, Кенджьора.

Запасні: Бойко, Вербич, Шепелєв, Ерік Рамірес, Шабанов, Леднєв, Андрієвський, Гармаш, Караваєв, Вітіньо, Кулач, Антюх.

"Баварія": Нойєр, Павар, Горетцька, Левандовський, Сане, Коман, Девіс, Люка Ернандес, Куассі, Толіссо, Мюллер.

Запасні: Ульрах, Фрюхтль, Річардс, Сарр, Марк Рока, Тілльман

А снігу-снігу білого насипала зима! Як же грати в таких умовах?

Гра почалася!

2 хв. Баварці провели першу атаку, але Сане зашпортався з м'ячем.

4 хв. Черговий дурень вискочив на поле. Його якраз ловлять.

6 хв. Гольова атака була в "Динамо". Миколенко пройшов лівим флангом і прострілив. Шкурін до м'яча не дотягнувся. Ох, шкода!

9 хв. Атакою на атаку відповідають команди. Мабуть у Луческу вирішили не відсиджуватися в обороні.

11 хв. Кутовий розіграли динамівці. Поки не дуже вдало.

14 хв. Гол! Левандовський! Красиво впіймав відскок Роберт і пробив у падінні бісіклетою. 0:1!

18 хв. Розгублений Циганков під час атаки "Баварії" відправляє м'яч на кутовий.

22 хв. Скисли динамівці й притиснулися до власних воріт.

23 хв. Вибіг в атаку Шкурін, але ні вдарити, ні віддати не зумів. Так після перерви можна знову побачити Гармаша.

27 хв. Два поспіль кутових подали гості, а господарі відповіли гострою контратакою за участю Циганкова й Буяльського. Однак Нойер випередив усіх.

29 хв. Оце момент! Циганков і Буяльський розіграли красиву атаку, Нойер махнув ногою повз м'яч і той тихенько докотився до стійки й ударився в неї. А голу нема!

32 хв. Шапаренко отримує довту картку за удар ззаду по ногах.

35 хв. Є удар у площину. Циганков пробив, Нойер якось незграбно упіймав.

38 хв. Буяльський непогано відкрився під пас Циганкова, але удар заблокували захисники.

40 хв. На пенальті претендували кияни після падіння Буяльського, але турецький рефері був неприступний. Далі триває гра.

42 хв. 0:2 Мюллер пропустив м'яч на Комана й той улупив точнісінько під дальню штангу. Знову красиво!

45 хв. Бущан витягнув обвідний удар Толіссо.

Перерва

Ну чи я не пророк? Гармаш і Вітіньйо готуються вийти на поле. Очевидно, замість Шкуріна й Де Пени.

47 хв. Шапаренко вивалився на ворота Нойера й не пробив у напівпорожні ворота, а віддав уздовж і влучив у лежачого Нойера.

50 хв. Перспективний простріл Сидорчука перериває воротар "Баварії".

52 хв. Сарр отримує жовту за фол на Буяльському. Шапаренко проби вище воріт.

55 хв. У всіх суперечливих ситуаціях арбітри свистять на користь баварського суперклубу. Ну, так можна перемагати.

59 хв. Гості знову перехопили ініціативу. Девіс пробив неточно.

63 хв. Сидорчук жорстко обрізався на чужій половині поля, але цього разу пробачили німці.

66 хв. Довгий розіграш м'яча баварцями переривається короткими і швидкими контратаками киян, які однак рідко завершуються гостротою.

69 хв. Гармаш! Гол! Красень вискочив на ударну позицію і забив після пасу Циганкова! 1:2!

72 хв. Заревів стадіон. Можна й за нічию зачепитися!

74 хв. Фірмовий розіграш кутового від киян завершився ударом Сидорчука, Нойер парирував, а наступний простріл не було кому замикати.

76 хв. Караваєв міняє Кенджьору.

78 хв. Левандовський, як ведмідь оточений собаками, розвернувся в карному майданчику й пробив. Добре, що невлучно.

І тут же Циганков бив з меж карногоі неточно. Правда, і Нойер кут тримав.

84 хв. Шапаренко пасом виводив на ворота Караваєва, але сантиметрів не вистачило Олександрові аби отримати м'яч і продовжити атаку.

88 хв. Циганков після пасу Бущана вискакував на ворота, але Горетцька достав м'яч після неймовірного підкату.

90+1 хв. Циганков небезпечно бив, але Нойер усе контролював.

Все. Програли ми, але нарешті гол забили. І не соромно було .

Киянам тепер треба вболівати за виграш "Барселони" й намагатися перемогти в Лісабоні в "Бенфіки". Лише тоді можна буде зачепитися за Лігу Європи. Останній тур – 8 грудня.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" гідно програло "Баварії"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua