неділя, 07 червня 2020 13:00

Шевченко здобув найбільшу перемогу на чолі збірної

Циганков відкриває рахунок у грі. Фото Олександр Попов "Динамо" Київ юа

7 червня 2019 року збірна України з футболу здобула одну з найбільш вражаючих перемог. У відборі до Євро-2020 у Львові наша команда розтрощила збірну Сербії – 5:0.

Серби мали дуже пристойну команду з багатьма легіонерами, які грають у сильних клубах Європи. Однак їм влаштували справжнє побиття.

Спочатку саме серби мали гольови момент, але Прійович не реалізував нагоду. Невдовзі Циганков після пострілу з флангу відкрив рахунок на 26-ій хвилині. Через 120 секунд Віктору вдався чудовий удар і серби були деморалізовані – 2:0.

Віктору вдався чудовий удар і серби були деморалізовані

Ледве почався другий тайм, як Коноплянка своїм знаменитим ударом довів рахунок до розгрому – 3:0.

Справу довершив Роман Яремчук та той же Коноплянка – 5:0. Після цієї гри тренера Сербії Младена Крстаїча відправили у відставку.

Збірна України достроково виграла групу й з першого місця пробилася на чемпіонат Європи. Другу путівку виборола Португалія.

Зараз ви читаєте новину «Шевченко здобув найбільшу перемогу на чолі збірної». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua