вівторок, 01 вересня 2009 08:05

Шевченко забиває в першому матчі за "Динамо"

6-й тур Прем"єр-ліги завершився у Києві. "Динамо" перемогло донецький "Металург".

У перший тайм пройшов за рівної боротьби. Одна заключна 10-хвилинка першої половини виявилася напрочуд результитавною.

На 38-й хвилині рахунок відкрив Мілош Нінкович, якому блискуче асистував Артем Мілевський. Через 4 хвилини Чіпріан Танаса забив гол у відповідь. Однак за хвилину до перерви кияни вдруге вийшли вперед - після передачі Гармаша забив Андрій Ярмоленко.

У другому таймі на полі з"явився зірковий новачок "Динамо" і водночас легенда команди Андрій Шевченко. У форварда було декілька 100-відсоткових нагод, щоб відзначитися. У першому випадку після удару Шеви гостей врятувала стійка, а в іншому епізоді прекрасно зіграв голкіпер донеччан Володимир Дишленкович.

Однак Андрій не пішов з поля без голу і забив на 6-й компенсованій хвилині до основного часу матчу. Шева заробив пенальті і сам його реалізував, розвівши м"яч і воротаря по різним кутам. 3:1 - впевнена перемога "Динамо" у доволі напруженому і складному матчі.

В іншому матчі понеділка "Шахтар" переграв "Зорю" з рахунком 3:1.

Прем"єр-ліга. 6-й тур

"Динамо" - "Металург" Донецьк - 3:1

"Динамо": Богуш, Вукоєвич, Мілевський, Єременко, Гусєв (Бетао 90 +4), Юссуф (Хачеріді 84), Маграо, Гармаш (Шевченко 46), Нінкович, Алмейда, Ярмоленко

"Металург": Дишленкович, Коротецький, Чечер, Лазіч, Воловик (Прийма 46), Танаса (Фабіньйо 75), Димитров, Мхітарян, Годін (Шищенко 78), Маріо Сержіо, Кінгслі

Голи: Нінкович (38), Танаса (42), Ярмоленко (44), Шевченко (90+6)

Попередження: Мілевський 75 - Воловик 35, Лазіч 67, Дишленкович, 90+5

"Шахтар" - "Зоря" - 3:1

"Шахтар": Худжамов, Іщенко, Шевчук (Ракицький, 46), Левандовскі, Кобін, Чижов, Полянський (Дуляй, 61), Кравченко, Жадсон, Гладкий (Агахова, 46), Адріано.

"Зоря": Шуховцев, Гаврюшов, Мелікян, Омоко, Курілов, Камінь, Скоба, Джіхані (Грінченко, 56), Мілько (Половков, 83), Антонов, Лазарович.

Голи: Левандовскі (28), Жадсон (39), Кравченко (91) - Лазарович (9).

ТСН, Sport.ua

Зараз ви читаєте новину «Шевченко забиває в першому матчі за "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua