Ексклюзиви
понеділок, 31 серпня 2009 15:55

Чигринський офіційно став гравцем "Барселони"

Чигринський офіційно став гравцем "Барселони"

Захисник донецького "Шахтаря" і збірної України з футболу Дмитро Чигринський підписав контракт з іспанською "Барселоною". Про це повідомляє офіційний сайт каталонського клубу. 22-річний Чигринський став першим українським футболістом в історії "Барселони".

31 серпня Чигринський пройшов в "Барселоні" медогляд. Захисник підписав з новим клубом контракт на п"ять років. Деталі угоди не повідомляються, проте вказано, що сума відступних, вказана в контракті Чигринського, складе 100 мільйонів євро. Якщо який-небудь клуб погодиться заплатити цю суму, "Барселона" не зможе перешкоджати трансферу футболіста.

За даними ЗМІ, захисник "Шахтаря" обійшовся переможцям Ліги чемпіонів сезону-2008/09 в 25 мільйонів євро. Чигринський став третім придбанням "Барселони" за літо 2009 року. Раніше каталонський клуб купив у міланського "Інтера" захисника Максвела і форварда Златана Ібрагімовича.

Перший матч в чемпіонаті Іспанії сезону-2009/10 "Барселона" проведе ввечері 31 серпня з хіхонським "Спортінгом". Чи буде Чигринський брати участь в цій зустрічі, не повідомляється.

Додамо, що Чигринський гратиме в "Барселоні" під номером "21". Раніше цей номер належав білорусові Олександру Глєбу.

За матеріалами Лента

Зараз ви читаєте новину «Чигринський офіційно став гравцем "Барселони"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.06.2010 11:18:57.195.200.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
...
27.05.2010 09:08:06Варунамітра93.73.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Всі Печерські пагорби стають режимним об'єктом. Скоро вони будуть обнесені колючим дротом. Після цбого запустять декілька заводів по виробництву колючого дроту і поступово перетворюватимуть всю Україну в зону. Така воля українського народу, оскільки його більшість побажала мати над собою Пахана, як свого лідера...
26.05.2010 17:42:542188.43.34.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Наверное держохорона просматривает этот ресурс. И тоже удивляется, почему это из сотен фоток выбирается технический брак. Фотожаба. Одни и теже неудачные фотки много раз при каждом упоминании персоны - случайность или политика?
26.05.2010 17:22:50Тато95.135.3.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А що,собачнік рилом не вийшов,чи шо?
26.05.2010 16:16:26убогим холопам193.108.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Уважаемые лакеи, крепостные рабского духа, фотографировать в общественных местах, каковыми является улица (вне зависимости от того какая улица и возле какого здания), не может быть запрещено. Вы (такие как Левша)есть дикари, необразованные попуасы, которые не понимают, насколько им самим, их будущему, и будущему их детей (расти ли рабами или человеками?) вредят любые подобные запреты.
26.05.2010 14:05:32левша109.86.35.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А при чем здесь Табачник? Режимный объект, а какое то чмо с Nikonом бегает... Правильно,- Нах!
26.05.2010 13:57:08njkz95.109.195.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Какому фотографу пускай напишет ф.и.о..Боятся писать бо за клевиту придавят яй......
26.05.2010 12:57:12.109.167.59.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А что, эта газета имеет профессиональных журналистов? Для начала пусть тренируются на кошках, а потом и к людям будут допускать.
26.05.2010 12:44:34цебе94.145.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Велика цаца кому фін нада
26.05.2010 11:57:28Тютя195.200.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мозє, як вилазє з машєни - шмарклю, пан тАбачник пускає! Нє?
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути