пʼятниця, 13 квітня 2012 09:30

Сестри Семеренко стали призерами "Кубка Газпрому"

Віта і Валя Семеренко пройшли вогневі рубежі без втрат ФОТО: isport.ua

Сьогодні, 13 квітня, у Петропавловську-Камчатському (Росія) на міжнародних змагань на приз пам'яті Віталія Фатьянова пройшли спринтерські гонки - чоловіча на 10 км, жіноча на 7,5 км з двома вогневими рубежами. Перемогли швед Бьорн Феррі і норвежка Сіннове Солемдал.

Українки Віта і Валя Семеренко, які пройшли вогневі рубежі без втрат, фінішували з другим і третім результатами, програвши переможниці 26 і 28 секунд відповідно.

Біатлон. "Кубок Газпрому - приз Віталія Фатьянова". Петропавловськ-Камчатський (Росія), 13 квітня

Чоловіки. Спринт. 10 км, два вогневих рубежу.

1. Бьорн Феррі (Швеція) - 26.10,2 (0 штрафних кіл)
2. Ларс Бергер (Норвегія) - відставання 15,1 (1)
3. Карл-Йолхан Бергман (Швеція) - 25,9 (2)

Жінки. Спринт. 7,5 км, два вогневих рубежу.

1. Сіннове Солемдал (Норвегія) - 23.18,8 (2)
2. Віта Семеренко (Україна) - 25,6 (0)
3. Валентина Семеренко (Україна) - 27,8 (0)

Зараз ви читаєте новину «Сестри Семеренко стали призерами "Кубка Газпрому"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua