субота, 07 квітня 2012 12:35

Гонка чемпіонів. Марі Дорен виграла мас-старт, Віта Семеренко - п'ята

Марі Дорен пройшла вогневі рубежі без втрат ФОТО: rusbiathlon.ru

Сьогодні, 7 квітня, в Москві (Росія) на спортивному комплексі "Лужники" проходить "Гонка чемпіонів". Відбувся жіночий мас-старт на 6,5 км з чотирма вогневими рубежами. У гонках з масовим стартом спортсмени пробігли 5 кіл по 1250 метрів, штрафне коло 37-39 метрів.

Перемогла француженка Марі Дорен, яка пройшла вогневі рубежі без втрат. Друге і третє місця зайняли росіянки Ольга Зайцева та Ольга Вілухіна. Зайцева при точній стрільбі програла переможниці 8,4 секунди.

Вілухіна з одним промахом в боротьбі за третє місце лише на 0,1 секунди випередила Анастасію Кузьміну зі Словаччини.

Віта Семеренко з одним промахом була п'ятою, Валя Семеренко, промахнувшись двічі, фінішувала останньою, десятою.

Біатлон. "Гонка чемпіонів". Москва (Росія), 7 квітня

Жінки. Мас-старт. 6,5 км, чотири вогневих рубежі.

1. Марі Дорен (Франція) - 15.36,2 (0 штрафних кіл)
2. Ольга Зайцева (Росія) - відставання 8,4 (0)
3. Ольга Вілухіна (Росія) - +12,4 (1)
4. Анастасія Кузьміна (Словаччина) - +12,5 (1)
5. Віта Семеренко (Україна) - +31,0 (1)
6. Дар'я Домрачева (Білорусь) - +35,5 (6)
7. Сіннове Солемдал (Норвегія) - +36,0 (3)
8. Кайса Макарайнен (Фінляндія) - +39,5 (3)
9. Тіна Бахманн (Німеччина) - +47,8 (2)
10. Валя Семеренко (Україна) - +49,1 (2)

Зараз ви читаєте новину «Гонка чемпіонів. Марі Дорен виграла мас-старт, Віта Семеренко - п'ята». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua