неділя, 01 жовтня 2017 11:57

Селезньов забив у матчі проти "Галатасарая"

Селезньов забив перший гол у сезоні за "Карабюкспор"

Форвард "Карабюкспора" Євген Селезньов забив у матчі проти "Галатасарая".

Український нападник вийшов на заміну на 32-й хвилині і зрівняв рахунок наприкінці другого тайму, реалізувавши пенальті.

"Галатасарай" встиг забити в компенсований час і виграв з рахунком 3:2. У турнірній таблиці "Карабюкспор" залишається на 16-му місці, набравши в 7 турах всього 5 очок.

У матчі також брали участь українці Олександр Рибка та Андрій Близниченко. Для Селезньова це перший гол у новому сезоні.

В "Карабюкспор" Євген перейшов на правах вільного агента взимку цього року. У 16 матчах минулого сезону чемпіонату Туреччини форвард забив 6 голів і зробив 2 результативні передачі.

Останнім клубом Селезньова в Україні був донецький "Шахтар", однак через розбіжності з наставником команди Паулу Фонсеки футболіст покинув "гірників".

Зараз ви читаєте новину «Селезньов забив у матчі проти "Галатасарая"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua