понеділок, 29 січня 2018 09:59

Селезньов врятував свою команду від поразки

Євген Селезньов зумів зрівняти рахунок на 91-й хвилині матчу

Гол українця Євгена Селезньова приніс "Акхісарспору" нічию у матчі 19-го туру Суперліги проти "Антальяспора" (1:1).

Селезньов вийшов на поле в перерві. А гол забив на 91-й хвилині, скориставшись плутаниною на чужому штрафному майданчику.

Євген перейшов в "Акхісарспор" кілька тижнів тому. Цей гол став для нього вже другим за клуб. Минулого тижня він реалізував переможний пенальті в кубковому матчі з "Болуспором" (1:0).

Євген Селезньов грає в Туреччині з 2016 року. Його першим турецьким клубом був "Карабюкспор". Там українець спершу грав в основі, але вже в поточному сезоні лише 5 разів виходив у старті в Суперлізі.

"Акхісарспор" після 19 турів займає 13-е місце у таблиці.

Зараз ви читаєте новину «Селезньов врятував свою команду від поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua