четвер, 23 серпня 2018 00:34

Шанси є, треба думати більше про атаку - Хацкевич

Хацкевич не втрачає надій на вихід в груповий етап. Фото: Dynamomania.com

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич поділився своїми думками про матч програний "Аяксу".

"Коли пропускаєш на початку, йде тиск. Може, в першому таймі не вийшов контроль м'яча. Гармаш не увійшов у гру, але до перерви якось неправильно міняти гравця.

Концентрація?Щодо виходу з оборони, намагалися вийти з оборони в атаку через короткий і середній пас. Тяжко, коли м'яч вибивають, а під Бесєдіним нікого немає. Є питання до захисників, говорили, що треба діяти персонально, а наші гравці чомусь діяли позиційні. У такій ситуації пропустили третій гол.

Шанси на прохід? Звичайно, є. В Києві треба більше думати про атаку. Як показав другий тайм, ми можемо продуктивно діяти, але втрачаємо м'яч в простих ситуаціях", - розповів наставник.

Матч-відповідь відбудеться 28 серпня на НСК "Олімпійський". Старт поєдинку о 22:00.

Зараз ви читаєте новину «Шанси є, треба думати більше про атаку - Хацкевич». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua