пʼятниця, 09 вересня 2016 23:52

"Шальке" програв "Баварії" в дебютному матчі Коноплянки

Коноплянка дебютував за "Шальке". Фото: schalke04.de

У другому турі чемпіонату Німеччини "Шальке" на своєму полі приймав "Баварію". Матч завершився перемогою мюнхенців з рахунком 2:0, повідомляє "Сегодня".

За гельзенкірхенський клуб дебютував півзахисник збірної України Євген Коноплянка. Він провів на полі 55 хвилин і за цей час рахунок так і не було відкрито.

А ось після відходу з поля Коноплянки господарі двічі пропустили. На 81-й хвилині відзначився Левандовські.

А на другій компенсованій хвилині забив Кіммих.

Чемпіонат Німеччини. 2 тур

"Шальке" - "Баварія" - 0:2

Гол: Левандовські, 81 (0:1). Кіммі, 90 + 2 (0:2).

Зараз ви читаєте новину «"Шальке" програв "Баварії" в дебютному матчі Коноплянки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua