середа, 04 березня 2015 22:35

"Шахтар" обіграв "Металіст": результати перших матчів чвертьфіналу Кубка України

shakhtar.com

У першому поєдинку чвертьфінального протистояння у Кубку України "Шахтар" обіграв "Металіст". Поєдинок у Львові, в якому харків'яни були номінальними господарями, завершився з рахунком 2:0 на користь команди Мірчі Луческу.

Гірники відкрили рахунок вже на четвертій хвилині матчу: Олександр Кучер головою замкнув передачу від Даріо Срни зі стандарту з правого флангу.

На 54-й хвилині Олександр Гладкий розстріляв ворота харків'ян після помилки центральних захисників. До фінального свистка рахунок не змінився.

Матч-відповідь пройде 8 квітня.

Раніше сьогодні "Ворскла" зіграла внічию з "Олімпіком" (0:0), а "Зоря" у Запоріжжі поступилася "Динамо" (1:2), повідомляє "Сегодня".

Матч "Чорноморець" - "Дніпро" перенесено на іншу дату.

Кубок України

1/4 фінала

Перші матчі

Ворскла - Олімпік 0:0 (0:0, 0:0)

Зоря - Динамо 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 12, пенальті Гусєв, 0:2 - 32 Кравець, 1:2 - 50 Каменюка.

Металіст - Шахтар 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 4 Кучер, 0:2 - 54 Гладкий.

Чорноморець - Дніпро 0:0

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" обіграв "Металіст": результати перших матчів чвертьфіналу Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua