неділя, 18 серпня 2013 21:38

"Шахтар" і "Динамо" обіграли суперників з однаковим рахунком

Ярмоленко прорвало у матчі з "Таврією". Фото: fcdynamo.kiev.ua

На "Донбас Арені" завершилася зустріч донецького "Шахтаря" та запорізького "Металурга" в рамках шостого туру прем'єр-ліги України. Чемпіони країни здобули шосту перемогу поспіль, вигравши у гостей із Запоріжжя з рахунком 2:0.

"Гірники" вийшли вперед на 14-й хвилині - рахунок відкрив капітан Даріо Срна відмінним ударом зі штрафного. Господарі володіли ігровою перевагою по ходу матчу, створивши достатню кількість моментів для повторного взяття воріт, проте результат на табло змінився лише перед фінальним свистком - автором другого гола став Луїс Адріано.

Гру на трибунах "Донбас Арени" відвідали 41 817 уболівальників. Кращим гравцем матчу визнаний захисник "Шахтаря" Олександр Кучер.

На полі НСК "Олімпійський" у Києві відбулася зустріч місцевого "Динамо" і сімферопольської "Таврії".

Команда Олега Блохіна здобула перемогу в цьому протистоянні, результат гри - 2:0. Роман Безус вивів динамівців вперед на 50-й хвилині, на 73-й хвилині Андрій Ярмоленко подвоїв перевагу господарів.

Таким чином, кримчани зазнали шостої поразки в сезоні, кияни, у свою чергу, набрали 10 очок і піднялися на шосте місце в турнірній таблиці. Гра в столиці України зібрала на трибунах "Олімпійського" 21322 уболівальників.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

Шостий тур

Шахтар (Донецьк) - Металург З (Запоріжжя) - 2:0

Голи: Срна, 14 (1:0); Адріано, 88 (2:0).

Попередження: немає - Годін, 38; Гавриш, 71.

Динамо К (Київ) - Таврія (Сімферополь) - 2:0

Голи: Безус, 50 (1:0); Ярмоленко, 73 (2:0).

Попередження: Вукоєвич, 10; Віда, 36 - Причиненко, 28; Кахріман, 43; Гомес, 45 +1.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" і "Динамо" обіграли суперників з однаковим рахунком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua