субота, 24 листопада 2012 17:59

"Шахтар" забив "Говерлі" п'ять м'ячів

Ілсіньо відкрив рахунок вже на 5-й хвилині ФОТО: shakhtar.com

В українській прем'єр-лізі проходять матчі 17-го туру. У Донецьку діючий чемпіон країни "Шахтар" не залишив шансів "Говерлі", яка йде на 15-му місці в чемпіонаті, відсвяткувавши перемогу з рахунком 5:1.

Результат зустрічі на полі "Донбас Арени", що зібрала на трибунах 35 238 вболівальників, було вирішено в перші 17 хвилин, за цей період "гірники" тричі вразили ворота суперників з Ужгорода. Ілсіньо відкрив рахунок вже на 5-й хвилині після помилки захисників гостей, а слідом відзначилися Вілліан і Генріх Мхітарян. Перед свистком на перерву "Говерла" провела свій гол зусиллями Ле Таллека, а на 62-й хвилині Дуглас Коста забив четвертий м'яч "Шахтаря".

Під завісу гри Марко Девіч, який вийшов на заміну, ефектним ударом зі штрафного встановив остаточний результат в останньому для "гірників" домашньому матчі календарного року у прем'єр-лізі України. Кращим гравцем протистояння визнаний півзахисник "Шахтаря" Вілліан.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга.

17-й тур

Шахтар (Донецьк) - Говерла (Ужгород) - 5:1

Голи: Ілсіньо, 5 (1:0); Вілліан, 13 (2:0); Мхітарян, 17 (3:0); Ле Таллек, 45 (3:1); Коста, 62 (4:1); Девіч, 80 (5:1).

Шахтар: А. Каніболоцький, Срна (Коста, 55), В. Шевчук, Кучер, Кривцов, Гай, Фернандіньо (Дентіньо, 69), Мхітарян, Вілліан, Ілсіньо, Едуардо (Девіч, 63).

Говерла: Бабенко, Бордіян, Щедраков, Допілка, Малішич, Макаренко, Печенкін, Едігарян, Трухін, Лопес (Тодоров, 78), Ле Таллек (Міщенко, 59

Попередження: Дентіньо, 90+1 - Тодоров, 79; Малішич, 90.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" забив "Говерлі" п'ять м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua