четвер, 03 травня 2012 09:43

"Шахтар" відірвався від "Динамо" на два очки: результати 29-го туру УПЛ

Донецький "Шахтар" став одноосібним лідером чемпіонату України з футболу за тур до кінця сезону.

У матчі 29-го туру в середу "гірники" обіграли у Харкові "Металіст" з рахунком 2:1. На 11-й хвилині рахунок відкрив аргентинський нападник господарів Бланко. За десять хвилин до перерви "Шахтарю" вдалося зрівняти рахунок зусиллями форварда Луїса Адріано. На початку другого тайму бразильський півзахисник Фернандіньо вивів донецький клуб вперед. І цей гол виявився останнім у цій зустрічі.

Інший претендент на чемпіонство - київське "Динамо" - в свою чергу не зуміло перемогти в Луганську. Матч столичного клубу з місцевою "Зорею" завершився внічию 0:0.

Таким чином, після 29-ти турів "Шахтар" набрали 76 очок, а "Динамо" - 74. В останньому турі 10 травня "Шахтар" приймає на своєму полі "Олександрію", а "Динамо" - "Таврію".

Крім того, за підсумками 29-го туру стало відомо, що в наступному сезоні в Лізі Європи УЄФА від України, крім харківського "Металіста", будуть виступати дніпропетровський "Дніпро" і київський "Арсенал". Обидва клуби здобули перемоги і стали недосяжними для сімферопольської "Таврії", яка йде на шостому місці.

Ще одним українським представником в ЛЄ буде донецький "Металург", який пробився до фіналу Кубка України, в якому 6 травня зіграє в Києві на НСК "Олімпійський" з "Шахтарем", повідомляє Інтерфакс-України.

Чемпіонат України

29-й тур

Арсенал К - Волинь 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Гоменюк (63), 2:0 - Кобахідзе (67), 3:0 - Аржанов (79).

Таврія - Ворскла 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Янузі (39), 0:2 - Ребенок (90).

Металург Донецьк - Дніпро 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - Зозуля (8), 0:2 - Калинич (42), 0:3 - Зозуля (69).

Карпати - Кривбас 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Кополовець (58), 2:0 - Кас'ян (84, пенальті).

Оболонь - Іллічівець 0:0 (0:0, 0:0)

Олександрія - Чорноморець 1:3 (1:2, 0:1)

Голи: 1:0 - Шевченко (6), 1:1 - Бакай (11), 1:2 - Лео Матос (38), 1:3 - Бакай (58).

Вилучення: Кралік, 67 (Олександрія).

Металіст - Шахтар 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Себа Бланко (11), 1:1 - Луіс Адріано (34), 1:2 - Фернандіньо (50).

Зоря - Динамо Київ 0:0 (0:0, 0:0)

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" відірвався від "Динамо" на два очки: результати 29-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua