вівторок, 22 січня 2013 17:02

"Шахтар" в ОАЕ тричі забив "Зеніту"

Мхітарян двічі забив "Зеніту". Фото: shakhtar.com

На полі стадіону "Аль-Васлуй" в Дубаї завершилася товариська зустріч "Зеніта" і "Шахтаря".

Перемогу в цьому протистоянні відсвяткували чемпіони України, обігравши команду з Санкт-Петербурга з рахунком 3:1. Дублем відзначився Генріх Мхітарян ще в першому таймі, ближче до завершення матчу третій гол "гірників" провів вийшов на заміну Едуардо да Сілва.

Єдиний гол "Шахтар" пропустив у першому таймі після неоднозначного епізоду з виведенням м'яча в гру після зупинки зустрічі. Пітерці скористалися плутаниною в захисних порядках донеччан, і Костянтин Зирянов провів гол "Зеніта".

Товариський матч. ОАЕ

Зеніт (Санкт-Петербург, Росія) - Шахтар (Донецьк, Україна) - 1:3

Голи: Мхітарян, 21 (0:1); Зирянов, 35 (1:1); Мхітарян, 39 (1:2); Едуардо, 79 (1:3).

Попередження: Алвеш, 74; Євсєєв, 77 - Срна, 82.

"Шахтар" (стартовий склад): П'ятов, Рац, Чигринський, Ракицький, Хюбшман, Фернандіньо, Вілліан, Мхітарян, Тейшейра, Срна, Адріано.

"Зеніт" (стартовий склад): Малафєєв, Анюков, Ломбертс, Бухаров, Губочан, Широков, Зирянов, Лукович, Вітсель, Халк, Бистров.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" в ОАЕ тричі забив "Зеніту"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua