четвер, 17 січня 2013 16:35

Майкон вистрелив дублем у матчі "Шахтаря" з "Локомотивом"
8

Донецький "Шахтар" провів другий матч у рамках навчально-тренувального збору в Еміратах і завдав поразки "Локомотиву" з Ташкента. Зустріч з суперниками з Узбекистану завершилася з рахунком 2:1. Всі голи були забиті у другому таймі.

На 62-й хвилині Майкон вивів "гірників" вперед після передачі Тайсона, а на 76-й хвилині нападнику асистував Фернандіньо. Через три хвилини Таджиєв реалізував 11-метровий, призначений за порушення правил Дмитром Чигринським, і встановив остаточний результат гри.

Раніше "Шахтар" на зборі в Абу-Дабі провів перший спаринг у 2013 році. Команда Мірчі Луческу зіграла з єгипетським клубом "Замалек". Гра вийшла дуже наполегливою і гольовою. Українці вирвали перемогу на останній хвилині гри - 3:2.

Товариський матч

"Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Локомотив" (Ташкент, Узбекистан) - 2:1

Голи: Майкон, 62 (1:0), Майкон, 76 (2:0), Таджиєв, 79 (пен, 2:1)

Склад "Шахтаря. Перший тайм: 32.Каніболоцький, 14.Кобін, 38.Кривцов, 5.Кучер, 26.Рац, 6.Степаненко, 19.Гай (к), 20.Коста, 11.Едуардо, 31.Дентіньо, 18.Девіч.

Другий тайм: Каніболоцький, Кобін, Іщенко, Чигринський, Рац, Гречишкін, Фернандіньо, Тайсон, Патрік, Вілліан, Майкон.

Зараз ви читаєте новину «Майкон вистрелив дублем у матчі "Шахтаря" з "Локомотивом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua