понеділок, 20 січня 2014 19:33

"Шахтар" в ОАЕ мінімально обіграв південнокорейський клуб

Футболісти донецького "Шахтаря" на зборах в ОАЕ досягли мінімальної перемоги над південнокорейським "Пхохан Стілерс". Зустріч в понеділок в Абу-Дабі завершилася з рахунком 1:0 на користь "гірників".

Єдиний м'яч у складі переможців на 45-й хвилині забив Луїс Адріано. У другому таймі на поле вийшов бразильський форвард Дентіньо, який минулий рік провів у "Бешикташі" і повернувся в "Шахтар", щоб пройти збори з донеччанами.

Відзначимо, що "Пхохан Стілерс" - лідер чемпіонату Південної Кореї.

Наступний матч "Шахтар" проведе 22 січня проти ташкентського "Локомотива".