"Шахтар" сенсаційно спіткнувся в Одесі і допоміг "Динамо" повернути лідерство

"Шахтар" втратив очки в Одесі. Фото: shahtar.com

Сьогодні, 17 вересня, в рамках 9-го туру зіграли лідери УПЛ - "Динамо" і "Шахтар".

Сенсацією завершився поєдинок у Одесі, де донеччан приймав "Чорноморець". Фонсека виставив на поєдинок в Одесі резервний склад, змінивши практично всіх ключових футболістів.

Перший тайм залишився повністю за "Шахтарем". "Гірники" постійно атакували, а одесити чекали свого шансу на контратаках.

Перший момент виник саме біля воріт "Шахтаря", коли П'ятов зумів відбити удар Хобленка в ближній кут.

Донеччани продовжували атакувати і зуміли створити два відмінні моменти, але Дентіньо і Коваленко не зуміли реалізувати їх. А в другому таймі одеситів рятував голкіпер Гутор, який кілька разів виручив свою команду від неминучого гола.

"Чорноморець" - "Шахтар" - 0:0

"Шахтар": Пятов, Хочолава, Ракицький, Бутко, Азеведо, Дентіньо (Бернард, 68), Фред, Марлос (Тайсон, 76), Алан Патрік (Бланко Лещук, 59), Коваленко, Феррейра

У Києві пройшов бойовий поєдинок між "Олімпіком" та "Динамо", а все вирішилося ще в першій половині зустрічі. Спочатку Циганков вивів номінальних гостей уперед, але незабаром Моха зрівняв рахунок. А, як виявилося, крапку в матчі поставив Буяльський, забивши на останніх хвилинах тайму після блискучого сольного рейду. "Динамо" після цього повернулося на перше місце в турнірній таблиці.

"Олімпік" - "Динамо" - 1:2

Голи: Моха, 42 - Циганков, 20, Буяльський, 45

"Динамо": Коваль, Хачеріді, Віда, Піваріч, Кадар, Циганков (Кравець, 90), Шепелев (Корзун, 76), Буяльський, Мбокані, Мораес (Гармаш, 83), Гонсалес

У ще одному матчі дня "Зоря" і "Карпати" не виявили переможця (0:0).

А днем раніше з однаковим рахунком 1:0 "Верес" і "Маріуполь" перемогли, відповідно, "Ворсклу" і "Зірку". А "Олександрія" розгромила "Сталь", 4:1, здобувши свою першу перемогу в УПЛ в нинішньому сезоні.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" сенсаційно спіткнувся в Одесі і допоміг "Динамо" повернути лідерство». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua