понеділок, 20 серпня 2012 08:31

"Шахтар" розгромив "Чорноморець" в Одесі

Хет-трик на рахунку Генріха Мхітаряна ФОТО: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" розгромив одеський "Чорноморець" з рахунком 5:1 у матчі шостого туру української прем'єр-ліги.

Вже на третій хвилині зустрічі Мхітарян скористався обрізкою Матоса і забив швидкий гол гостей у цьому матчі.

Другий м'яч у ворота "Чорноморця" влетів у середині другого тайму. Безотосний відбив перед собою удари Мхітаряна, а на добиванні першим був Тейшейра.

В останню десятихвилинку "гірники" влаштували справжню гольову феєрію. На 80-й хвилині Вілліан віддав передачу на Срну, хорват подав у штрафний майданчик "Чорноморця", а Вілліан випередив захисників господарів.

Через три хвилини Вілліан на лівому фланзі розібрався з Зубейко, прострілив у воротарський майданчик, а Мхітарян у дотик забив свій другий м'яч у поєдинку. Ще через три хвилини Мхітарян оформив хет-трик і остаточний розгром "Чорноморця".

Підсолодив пігулку програшу "Чорноморця" капітан "моряків" Діденко. Ракицький зробив помилку, віддавши передачу на Діденка, який відквитав один м'яч.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга.

6-й тур

Чорноморець (Одеса) - Шахтар (Донецьк) - 1:5

Голи: Мхітарян, 3 (0:1); Тейшейра, 64 (0:2); Вілліан, 80 (0:3); Мхітарян, 82 (0:4); Мхітарян, 86 (0:5); Діденко, 90+3 (1:5).

Чорноморець: Безотосний, Фонтанелло, Андерсон, Бергер, Лео Матос, Бакай (Тащі, 80), Бобко, Політило, Зубейко, Бурдужан (Діденко, 83), Балашов.

Шахтар: П'ятов, Срна, Чигринський (Кучер, 26), Рац, Ракицький, Коста (Вілліан, 60), Степаненко, Мхітарян, Фернандіньо, Алекс Тейшейра, Едуардо (Девіч, 66).

Попередження: Матос, 37; Бергер, 76 - Рац, 78.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" розгромив "Чорноморець" в Одесі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua