середа, 23 листопада 2011 23:43

"Шахтар" програв "Порту" і попрощався з єврокубками

Донецький "Шахтар" у матчі п'ятого туру групового турніру Ліги чемпіонів на "Донбас-Арені" поступився португальському "Порту" з рахунком 0:2 і розпрощався з єврокубками в нинішньому сезоні.

З перших хвилин матчу команда Мірчі Луческу спробувала нав'язати супернику атакуючий футбол, але ледь не пропустила на сьомій хвилині, коли м'яч після удару Халка з лінії воріт вибив Ракицький.

На 19-й хвилині Луїс Адріано після подачі з кутового приклався до м'яча, але португальців виручила штанга.

У другому таймі Фернандіньо за 15 хвилин до фінального свистка дальнім ударом ледь не змусив капітулювати Елтона, але воротар "Порту" зреагував на "постріл" бразильця, переправивши м'яч у штангу.

Фатальний для "гірників" гол "Порту" забив на 79-й хвилині, коли Моутінью по центру віддав точний пас у штрафний майданчик на Халка, а Ракицький на пару з Кобіним не встигли завадити кращому бомбардирові португальського клубу записати на свій рахунок четвертий м'яч у нинішньому розіграші Ліги чемпіонів.

На 90-й хвилині остаточно інтригу в матчі "убив" автогол Раца, який невдало вибив м'яч у власні ворота після прострілу Майкона, пише Чемпіонат.com.