четвер, 08 червня 2017 13:35

"Шахтар" потрапив у топ-20 найкращих клубів Європи

Дослідницька компанія Gracenote склала рейтинг найкращих футбольних клубів Європи. Донецький "Шахтар" посів 18-ту позицію.

Gracenote у своєму дослідженні використовує результати клубів за останні 4 роки.

На першому місці рейтингу опинився мадридський "Реал", який є переможцем Ліги чемпіонів. Другу позицію зайняла "Барселона", а на третьому рядку розмістилася "Баварія".

Цього року "Шахтар" виграв чемпіонат і Кубок України, а в Лізі Європи дійшов до 1/16 фіналу, де поступився "Сельті".

Донецький "Шахтар" зайняв 18-е місце в рейтингу, лідер - "Реал"

"Шахтар" подякував жителям Харкова за успішний сезон. У місті з'явилися білборди з вдячністю місту і харків'янам.

"Шахтар" почав проводити домашні матчі в Харкові у вересні 2016 року, а з січня 2017-го заявив ОСК "Металіст" як основний стадіон для проведення матчів УПЛ, Кубка України та єврокубків.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" потрапив у топ-20 найкращих клубів Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua