субота, 25 січня 2014 10:50

"Шахтар" переміг бронзового призера чемпіонату Китаю
6

Донецький "Шахтар" зустрівся з китайським клубом "Бейцзін Гоань" у контрольному матчі на підготовчому зборі в ОАЕ. Чемпіон України переміг бронзового призера чемпіонату Китаю з рахунком 2:0.

Наприкінці першого тайму Тайсон, завершивши багатоходову комбінацію "гірників", відправив м'яч у ворота китайської команди. У середині другого тайму українська команда збільшила розрив у рахунку - Дентіньо відзначився після пасу Ілсіньо.

Захисник донецького "Шахтаря" Ярослав Ракицький висловився про перемогу в матчі з "Бейцзін Гоань".

"У першому таймі ми контролювали м'яч, але доходили до атаки і не могли віддати останній пас - це наша сьогоднішня проблема. А в цілому ми добре грали. Але не забили багато і багато не віддали.

Що стосується суперника, то непогана команда у них. Теж контролюють м'яч, такі хлопці міцні, було приємно з ними пограти. У них два хороших нападника, швидких, але добре, що ми не пропустили і перемогли", - сказав Ракицький.

Шахтар (Донецьк, Україна) - Бейцзін Гоань (Пекін, Китай) - 2:0

Голи: Тайсон, 43 (1:0); Дентіньо, 69 (2:0).

"Шахтар": Каніболоцький (П'ятов, 70), Кобін (Срна, 70), Кривцов (Кучер, 70), Ракицький (к) (Чигринський, 70), Ісмаїлі (Шевчук, 70), Хюбшман (Степаненко, 70), Веллінгтон, Фред (Тейшейра, 70), Тайсон (Ілсіньо, 46), Едуардо (Бернард, 70), Дентіньо (Адріано, 70)

Попередження: Ракицький, 10; Ілсіньо, 71; Чигринський, 76 - Сяобін, 9; Матіч, 24.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" переміг бронзового призера чемпіонату Китаю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua